Anna Krupka zachęca do wsparcia Andrzeja Dudy

Data publikacji: 05.07.2020 12:22
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
05.07.2020. Miedziana Góra. Wiceminister Anna Krupka zachęca do wsparcia Andrzeja Dudy. Na zdjęciu (w środku): Anna Krupka - wiceminister sportu i Krzysztof Słoń - senator PiS

05.07.2020. Miedziana Góra. Wiceminister Anna Krupka zachęca do wsparcia Andrzeja Dudy. Na zdjęciu (w środku): Anna Krupka - wiceminister sportu i Krzysztof Słoń - senator PiS
Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Do aktywnego udziału w głosowaniu oraz wsparcia prezydenta Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów zachęcała wiceminister sportu Anna Krupka podczas spotkania z mieszkańcami na giełdzie w Miedzianej Górze.

Świętokrzyska parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości podkreśla, że mobilizacja przed niedzielnym głosowaniem jest niezwykle ważna, ponieważ wybory 12 lipca zadecydują o przyszłości Polski na kolejne pięć lat.

- Te wybory zadecydują czy będziemy mieć prezydenta, który dobrze współpracuje z rządem i który oznacza stabilizacje w trudnym czasie kryzysu związanego z koronawirusem. Alternatywą dla prezydenta Andrzeja Dudy jest osoba, która jest niewiarygodna. Obecnie Rafał Trzaskowski jak i całe środowisko Platformy Obywatelskiej chowa się pod nieprawdziwymi obietnicami - dodaje.

Anna Krupka podkreśla, że w polityce najważniejsza jest wiarygodność i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby społeczeństwa.

- Chcemy prezydenta, który jest wiarygodny i słucha mieszkańców. Prezydent Andrzej Duda odwiedził wszystkie powiaty w kraju, gdzie rozmawiał z Polakami o ich najważniejszych problemach i troskach. Także o tym, co warto zmienić oraz jaka powinna być Polska - mówi.

Zdaniem senatora Krzysztofa Słonia, bezpośrednie spotkania i rozmowy z obywatelami są niezwykle cenne. Jak zaznacza, mieszkańcy często wyrażają swoje oburzenie z powodu zmasowanego ataku na prezydenta Andrzeja Dudę w mediach z kapitałem zagranicznym.

- Cieszy mnie, że tutaj dominują głosy, że ludzie nie pozwalają sobie wmówić, że rzeczywistość jest inna, niż ta, którą obserwujemy. Ten przekaz, który ostatnio dominuje w obcych nam mediach jest ukierunkowany na to, aby zohydzić pana prezydenta i ukazać go w jak najbardziej niesprzyjającym świetle - dodaje.

Krzysztof Słoń podkreśla, że w takich miejscach jaj Miedziana Góra bije serce Polski. Dlatego cieszy fakt, że tak wiele osób wspiera plan rozwoju kraju, jaki realizuje wraz z prezydentem Andrzejem Dudą obóz Zjednoczonej Prawicy.

Reklama