Będą zmiany w kursach autobusów miejskich w Daleszycach [MAPA]

Data publikacji: 01.07.2021 11:12
Autor: Marcin Marszałek / Kategoria: Wiadomości z regionu

 
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Od wtorku (06.07.) aż do odwołania będą obowiązywać zmiany w rozkładach jazdy autobusów komunikacji miejskiej w gminie Daleszyce.

Będą dotyczyć kursów linii 11 oraz 33. Poinformował o tym Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach. Utrudnienia są związane z przebudową mostu w miejscowości Suków Babie.

Barbara Damian, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach informuje, że rozkłady jazdy autobusów linii 11 zmienią się tylko w soboty i w niedzielę.

- Przejazdy do Sukowa Babie zostaną przekierowane do parkingu przy Suków Piaskownia, bez wjazdu na Suków Babie. Także przejazdy z Kielc do Borkowa oraz z Borkowa w kierunku Kielc będą wykonywane bez wjazdu na Suków Babie - wyjaśnia.

Z kolei modyfikacje kursów linii 33 dotyczą dni powszednich - dodaje Barbara Damian.

- Autobusy w kierunku Sukowa Babie zostaną skierowane do parkingu przy Suków Piaskownia z pominięciem wjazdu na Suków Babie - powiedziała.

Dyrektor ZTM zaznacza, że utrudnienia mogą potrwać około jednego miesiąca. Jednak ostateczny termin przywrócenia kursów zgodnie z pierwotnymi rozkładami jazdy jest całkowicie zależne od tempa realizacji inwestycji przez wykonawcę prac budowlanych.

Rozkład linii 33

Rozkład linii 11

adv adv
Wiadomości
Reklama