Biuro poselskie Andrzeja Szejny otwarte we Włoszczowie

Data publikacji: 31.05.2021 17:07
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu poseł Andrzej Szejna - szef Nowej Lewicy w regionie świętokrzyskim

Na zdjęciu poseł Andrzej Szejna - szef Nowej Lewicy w regionie świętokrzyskim
Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Biuro poselskie Andrzeja Szejny z Nowej Lewicy zostało dziś otwarte we Włoszczowie. Lokal mieści się przy ulicy Kilińskiego 14a. Jak informuje świętokrzyski parlamentarzysta i lider Lewicy w regionie, biuro ma służyć przede wszystkim rozwiązywaniu problemów mieszkańców.

- Będziemy starali się pomagać mieszkańcom w każdej sytuacji życiowej. Jako prawnik będę zwracał uwagę także na problemy i potrzeby prawne lokalnej społeczności. Włoszczowa jest miastem, w którym Lewica zawsze notowała dobre wynik. Staram się, aby moje biuro mieściło się w każdym powiecie naszego województwa, to wyraz szacunku i otwartości dla mieszkańców. Otwieranie siedzib terenowych jest jednym z elementów działalności Nowej Lewicy i mojej jako posła - dodaje.

Andrzej Szejna mówi, że obecnie w województwie świętokrzyskim, na otwarcie biura poselskiego Nowej Lewicy czekają mieszkańcy powiatów: jędrzejowskiego, opatowskiego i kazimierskiego.

Koordynatorem biura powiatowego lewicy w regionie będzie Zbigniew Krzysiek, przewodniczący ugrupowania w powiecie włoszczowskim. Biuro powiatowe Nowej Lewicy we Włoszczowie oraz biuro poselskie posła Andrzeja Szejny będzie pełnić dyżury dla mieszkańców od lipca w pierwszy i trzeci czwartek każdego miesiąca w godzinach od 16.00 a 17.00.

Tagi do tego wpisu
adv adv
Wiadomości
Reklama