Blogerzy turystyczni zwiedzą świętokrzyskie

Data publikacji: 15.10.2021 11:07
Autor: Robert Szumielewicz / Kategoria: Wiadomości z regionu
Blogerzy turystyczni zwiedzający region świętokrzyski

Blogerzy turystyczni zwiedzający region świętokrzyski
Fot. Świętokrzyskie Travel

Grupa 9 blogerów turystycznych zwiedzi niektóre świętokrzyskie atrakcje. To aktywni i doświadczeni podróżnicy, poszukiwacze unikalnych atrakcji i regionalnych smaków.

Ich relacje z podróży na blogach i w mediach społecznościowych obserwują tysiące internautów poszukujących inspiracji na kolejną podróż czy krótki wypad. 

-  Blogosfera ma coraz większe znaczenie w promocji turystycznej regionu - podkreśla Marcin Piętak, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

- Wiele osób idzie w ślady swoich ulubionych influencerów i wyjeżdża w miejsca, których autentyczne i szczere rekomendacje widzieli na Instagramie czy blogu - zaznacza.

Blogerzy turystyczni zwiedzający region świętokrzyskiFot. Świętokrzyskie Travel

Jakub Juszyński z redakcji związanego z regionem bloga TymRazem.pl informuje, że trzydniowa wizyta influencerów rozpocznie się w piątek (15 października) od wieczornego spaceru po Kielcach. W sobotę (16 października) blogerzy zwiedzą Centrum Geoedukacji, Kadzielnię, Ogród Botaniczny, Miedziankę i Zamek Królewski w Chęcinach oraz odwiedzą jedną z winnic na Ponidziu. W niedzielę (17 października) z kolei zwiedzą uzdrowiska Busku-Zdroju i Solcu-Zdroju.  

Relacje z wizyty w regionie świętokrzyskim zostaną zamieszczone na blogach i w mediach społecznościowych.

Reklama