Borusiński z brązowym medalem memoriału I. Szydłowskiej

Data publikacji: 28.06.2020 22:41
Autor: Maciej Makuła / Kategoria: Sport
Na zdjęciu: Wiktor Borusiński - Stella Kielce

Na zdjęciu: Wiktor Borusiński - Stella Kielce
Fot. Wiktor Borusiński / facebook

Wiktor Borusiński ze Stelli Kielce wywalczył brązowy medal wśród juniorów podczas rozegranego na torach Drukarza Warszawa mocno odradzonego 37. Memoriału Ireny Szydłowskiej. Podopieczny Macieja Fałdzińskiego, który w kwalifikacjach zajął drugie miejsce w pojedynku o wejście do finału przegrał z późniejszym zwycięzcą imprezy Pawłem Ceklarzem z Błękitu Głuszowiec 2:6. W meczu o III miejsce nie dał szans Miłoszowi Chojeckiemu z Unii Pielgrzymka wygrywając 6:2.

– To był dobry występ z wykonaniu Wiktora – powiedział trener Maciej Fałdziński. Szczególnie na uwagę zasługuje jego postawa w piątkowych kwalifikacjach, w których przy bardzo trudnych warunkach potrafił strzelać jak prawdziwy rutyniarz. Wiktor to chłopak, który idzie bardzo pewnie do przodu i w tym sezonie będzie przymierzany do występów w pierwszym zespole naszego klubu – dodał szkoleniowiec kieleckich łuczników.

Kolejne zawody, w których wystąpią łucznicy Stelli to II runda ekstraklasy, która rozegrana zostanie 18 lipca w Rzeszowie.

Podobne wiadomości
Reklama