Chcesz zostać piłkarzem ręcznym? Ta propozycja jest dla ciebie

Data publikacji: 07.07.2020 07:00
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Krzysztof Klimek

AZS UJK Kielce ogłasza nabór chłopców z rocznika 2005 do nowotworzonej sekcji juniorskiej piłki ręcznej. Świętokrzyski pierwszoligowiec rozpoczyna tym samym pracę z młodzieżą.

- Bardzo ważna dla nas będzie w tym projekcie współpraca z rodzicami - mówi Tomasz Błaszkiewicz. - Będziemy organizować spotkania z naszym trenerem mentalnym, żeby rodzice wiedzieli po co ich dzieci to robią, i żeby dzieci wiedziały po co przychodzą na zajęcia. Zależy nam, żeby stworzyć zgrany zespół na parkiecie i poza nim. Oczywiście nie może zabraknąć rywalizacji. Zapewniamy sparingi, a zespół zgłosimy do rozgrywek w odpowiedniej kategorii wiekowej - deklaruje szkoleniowiec.

Młodzi sportowcy będą mieli zapewniony potrzebny sprzęt, fachową opiekę Tomasza Błaszkiewicza i zawodnika pierwszoligowej drużyny z uprawnieniami trenerskimi Mirosława Cyryły, a jedyną niewiadomą pozostaje w tej chwili hala, w której odbywać się będą zajęcia.

Chłopcy z rocznika 2005 zgłoszeń do nowotworzonej sekcji piłki ręcznej przy AZS UJK Kielce mogą dokonywać przez formularz na stronie internetowej klubu.

Reklama