Co zmieni Polski Ład? Na Ponidziu opowie o tym Beata Szydło

Data publikacji: 18.06.2021 11:08
Autor: Marlena Płaska , Anna Głąb , Marta Gajda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu: Beata Szydło, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, była premier

Na zdjęciu: Beata Szydło, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, była premier
Kielce. 28.02.2019 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości, była premier Beata Szydło i poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur PiS będą promować założenia Polskiego Ładu - społeczno-gospodarczego programu Prawa i Sprawiedliwości, który ma pomóc w odbudowie kraju po pandemii koronawirusa. W sobotę (19.06) spotkają się z mieszkańcami południowych powiatów województwa.

- To bardzo ważne, aby mieszkańcy nawet małych miejscowości mieli okazję spotkania z politykami wysokiej rangi, którzy reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej, a takim politykiem jest była premier, a obecnie eurodeputowana Beata Szydło - mówi poseł Krzysztof Lipiec. - Jest jeszcze wiele punktów programu Polski Ład, z którymi mieszkańcy naszego regionu, a tym razem Ponidzia będą mogli się zapoznać - dodaje partlamentarzysta 

Politycy Prawa i Sprawiedliwości odwiedzili Bejsce w powiecie kazimierskim, gdzie o godzinie 11.00 spotkali się z mieszkańcami na placu przed urzędem gminy. O 12.30 byli gośćmi na placu przed Pałacem Wielopolskich w Chrobrzu w powiecie pińczowskim, a o 15.00 będą w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju. Natomiast o 16.30 politycy odwiedzą Tuczępy. Tam spotkają się z mieszkańcami o 16.30, przed urzędem gminy.

Reklama