Dominik Tarczyński do działaczy PO: przestańcie okłamywać Polaków

Data publikacji: 25.10.2020 13:05
Autor: Robert Szumielewicz / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu: europoseł Dominik Tarczyński

Na zdjęciu: europoseł Dominik Tarczyński
Fot. Radio Kielce

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński wzywa polityków Platformy Obywatelskiej do ujawnienia ekspertyz i nazwisk ekspertów, którzy twierdzili, że wybory prezydenckie powinny się odbyć na jesieni, kiedy nie będzie już pandemii. W maju natomiast, jak przekonywali będziemy mieli krew Polaków na rękach.

- Słowa rzucane na wiatr przez Platformę Obywatelską, każdego jej polityka w tak poważnej sytuacji jak pandemia nie mogą pozostawać bez konsekwencji - mówi parlamentarzysta. - Polacy byli wprowadzani w błąd, dlatego wzywam Platformę Obywatelską, aby ujawniła swoje ekspertyzy, a także ich treść oraz nazwiska ekspertów, o których mówił Borys Budka i w których politycy tej partii namawiali do wyborów jesiennych, kiedy mamy największy wskaźnik zachorowań - mówi Dominik Tarczyński.

Parlamentarzysta pyta polityków Platformy Obywatelskiej, kiedy mówili prawdę. - Czy wtedy, kiedy namawiali do wyborów jesiennych, czy teraz kiedy jest taka, a nie inna sytuacja, czy po prostu kłamią jak zawsze - zaznacza.

Dominik Tarczyński wezwał na antenie Radia Kielce, aby Platforma Obywatelska przestała okłamywać Polaków.

 

Tagi do tego wpisu
Reklama