Dominik Tarczyński: głosowanie nad wotum to obrona przed lewactwem

Data publikacji: 22.07.2021 09:57
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Dominik Tarczyński w programie #Jedziemy

Dominik Tarczyński w programie #Jedziemy
Fot. Dominik Tarczyński/Twitter

- To była obrona przed szaleństwem lewactwa, które wyniszcza rodzinę, wyniszcza społeczeństwo - stwierdził na antenie TVP Info europoseł Dominik Tarczyński, komentując wynik sejmowego głosowania w sprawie wotum nieufności dla ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

Świętokrzyski europoseł Prawa i Sprawiedliwości, w programie #Jedziemy stwierdził, że minister Czarnek jest wielkim patriotą, który przedstawia sposób myślenia gwarantujący wolność na uniwersytetach.

- Wczoraj podczas głosowania mieliśmy do czynienia ze zderzeniem cywilizacji. Ze zderzeniem dwóch sposobów myślenia o Polsce i o przyszłych pokoleniach. Chodziło o wizję Polski, przyszłości narodu polskiego, a także tego, co po sobie pozostawimy oraz tego w jaki sposób edukowani będą ludzie. Czy będzie to indoktrynacja lewacka, wyłączająca wszystko to co jest związane z naszą tożsamością, chrześcijańską, europejską, z nowoczesną rewolucją lewacką, którą widzieliśmy już wielokrotnie, która upadała i zjadała  własne dzieci - dodaje poseł.

W środę, Sejm odrzucił złożony przez Koalicję Obywatelską wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

Tagi do tego wpisu
adv adv
Wiadomości
Reklama