Działacze i sympatycy PiS spotkali się na tradycyjnej majówce

Data publikacji: 14.05.2022 19:26
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu
14.05.2022. Mniów. Majówka działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości

14.05.2022. Mniów. Majówka działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Na tradycyjnej majówce spotkali się działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z powiatu kieleckiego. Spotkanie odbyło się na stadionie sportowym w Mniowie.

Krzysztof Lipiec, przewodniczący świętokrzyskich struktur tej partii przypomniał, że spotkania majówkowe już na dobre wpisały się w tradycję PiS.

- Majówki są zawsze takim dobrym czasem i dobrym miejscem ku temu, aby można się było integrować. O polityce na luzie, to jest coś, co dominuje w naszym środowisku, bo polityka musi być przyjmowana też z wielką przyjemnością. Uprawianie takiej polityki na luzie jest naszą domeną i lubimy to robić, dodał poseł Krzysztof Lipiec.

W spotkaniu udział wziął również Mirosław Gębski, starosta powiatu kieleckiego.

- Co roku spotykamy się w innym miejscu. W tym roku jest to Mniów. Podczas tych spotkań integrujemy się przy grillu. Ładna pogoda i najpiękniejszy miesiąc w roku, jakim jest maj, sprzyjają takim inicjatywom, dodał Mirosław Gębski.  

Na zakończenie spotkania działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się przed kapliczką w Węgrzynowie, gdzie wspólnie zaśpiewali majówkę, czyli Litanię Loretańską.

Reklama