Działacze PiS mocno wspierają Andrzeja Dudę

Data publikacji: 21.06.2020 14:42
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
21.06.2020 Jędrzejów. Wicemarszałek Marek Bogusławski (z lewej) i starosta jędrzejowski Paweł Faryna (z prawej) zachęcali do głosowania na Andrzeja Dudę

21.06.2020 Jędrzejów. Wicemarszałek Marek Bogusławski (z lewej) i starosta jędrzejowski Paweł Faryna (z prawej) zachęcali do głosowania na Andrzeja Dudę
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Wicemarszałek Marek Bogusławski, starosta jędrzejowski Paweł Faryna oraz sympatycy PiS w Jędrzejowie rozdawali broszury z programem wyborczym prezydenta Andrzeja Dudy oraz zachęcali do udziału w wyborach prezydenckich, które odbędą się w przyszłą niedzielę 28 czerwca.

Jak powiedział Marek Bogusławski, wzięcie udziału w głosowaniu jest bardzo ważne, bo wybieramy naszą przyszłość.

- Przy okazji zachęcamy do głosowania na obecnie urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę, czyli najlepszego prezydenta i kandydata, jaki obecnie jest - podkreślił.

„Obronimy Polskę Plus” - to program wyborczy prezydenta Andrzeja Dudy.

- To wsparcie dla rodzin, silna gospodarka i utrzymanie miejsc pracy, dodatek solidarnościowy na czas epidemii, rozwój funduszu medycznego, produkt polski i skuteczna dyplomacja ekonomiczna, rozwój wsi i przeciwdziałanie niedoborowi wody, bezpieczeństwo i niezależność oraz prawda historyczna i wizerunek Polski - informuje starosta jędrzejowski Paweł Faryna.

Jak dodał, to program oparty na potrzebach społecznych.

- Ponieważ w wyborach bardzo ważna jest frekwencja, wraz z panem marszałkiem Markiem Bogusławskim oraz z burmistrzami i wójtami powiatu jędrzejowskiego wystosujemy list do mieszkańców, w którym będziemy zachęcać do udziału w wyborach - powiedział starosta.

Do udziału w wyborach zachęcał również starosta kielecki Mirosław Gębski, który wraz z samorządowcami Prawa i Sprawiedliwości odwiedza dziś miejscowości powiatu kieleckiego.

Reklama