Gala Mistrzów w trakcie forum w Kielcach

Data publikacji: 08.06.2021 19:05
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski

Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

W Kielcach rozpocznie się w środę I Forum Polskiego Boksu, orgaznizowane przy okazji przypadającego na 10 czerwca Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego. W stolicy regionu świętokrzyskiego pojawią się legendy pięściarstwa, a także medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Świata, które w kwietniu odbywały się w Hali Legionów.

Przyjazd do Kielc zapowiedzieli m.in. Marian Kasprzyk, Jerzy Rybicki, Paweł Skrzecz, Grzegorz Skrzecz, Krzysztof Kosedowski czy Wojciech Bartnik. Pięściarstwo zawodowe reprezentować będą Dariusz Michalczewski, Albert Sosnowski, Przemysław Saleta, Krzysztof Włodarczyk, Mariusz Wach i Krzysztof Głowacki.

Środa będzie przeznaczona na szkolenia sędziów i trenerów. W czwartek o godzinie 10.00 rozpocznie się forum dyskusyjne Polskiego Związku Bokserskiego, na godzinę 16.00 zaplanowano oficjalny trening V edycji Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego.

Zwieńczeniem dnia będzie Gala Mistrzów, na której odbędzie się m.in. ceremonia wręczenia nagród medalistom Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kielce 2021.

Tagi do tego wpisu
Reklama