Gierada: potrzebna jest prawdziwa debata kandydatów [OGLĄDAJ]

Data publikacji: 07.07.2020 07:54 / Data aktualizacji: 07.07.2020 10:05
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
07.06.2020. Kielce. Rozmowa Dnia. Na zdjęciu: Artur Gierada, przewodniczący świętokrzyskich struktur Platformy Obywatelskiej

07.06.2020. Kielce. Rozmowa Dnia. Na zdjęciu: Artur Gierada, przewodniczący świętokrzyskich struktur Platformy Obywatelskiej
Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Jest jeszcze kilka dni, aby zorganizować debatę publiczną obu kandydatów na prezydenta. Takiej debaty oczekują mieszkańcy naszego kraju. Liczę, że jest możliwe takie spotkanie przygotowane przez wszystkie stacje w Polsce - stwierdził Artur Gierada, przewodniczący świętokrzyskich struktur Platformy Obywatelskiej.

Jego zdaniem wczorajsza debata Andrzeja Dudy była wiecem wyborczym kandydata. Pytany, dlaczego w spotkaniu nie wziął udziału Rafał Trzaskowski, stwierdził, że uczestniczył on w pierwszej debacie organizowanej przez telewizję publiczną i nie padły tam pytania ważne dla Polski.

Gość Radia Kielce ma nadzieję, że do piątku z udziałem różnych mediów uda się zorganizować spotkanie, podczas którego Polacy będą mogli przekonać się, co mają do powiedzenia kandydaci na temat najistotniejszych spraw dla naszego kraju. To najważniejsze wybory od 30 lat i warto wybrać lepszego kandydata.     

Przewodniczący dodał, że Platforma będzie mobilizować swoich wyborców, aby poszli na głosowanie i poparli Rafala Trzaskowskiego.

Reklama