Jakie są najnowsze trendy ślubne? [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 22.11.2020 15:00
Autor: Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
21.11.2020 Końskie. Ślubny pokaz Oksana Mukha Trunk Show

21.11.2020 Końskie. Ślubny pokaz Oksana Mukha Trunk Show
Fot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

W Końskich odbywa się pokaz sukien ślubnych, na którym przyszłe panny młode mogą zobaczyć, jakie są najnowsze ślubne trendy. Królują cieliste sukienki z białymi koronkami, rybki, syreny i suknie boho.

Biała suknia ślubna to nie jest już sprawa oczywista. Dominika Kijewska-Banasik z salonu ślubnego podkreśla, że w ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się suknie beżowe, czy cieliste z białymi ornamentami.

- Suknia jest idealnie dopasowana kolorystycznie do skóry, nie widać siateczki, przez co koronki wyglądają jak białe tatuaże na ciele - mówi

Jeśli chodzi o fasony, to oprócz rozkloszowanych, klasycznych sukienek w tym sezonie panie chętnie wybierają krój syreny czy rybki z dopasowanym dołem. Są też suknie wielofunkcyjne z dopinanymi trenami, które są osobnym elementem.

- Możemy do kościoła zapiąć piękny, długi tren, który będzie się ciągnął przez cały kościół, dając niesamowity efekt. Później możemy go odpiąć i na sali weselnej mieć całkiem inną sukienkę - zwraca uwagę.

Organizatorka pokazu dodaje, że dla pań, które nie lubią przepychu w stylu glamour, projektanci zapewniają bogaty wybór sukienek boho.

- Mamy wiele modeli w stylu rustykalnym, z muślinowymi dołami. Góry sukien zdobione są kwiatami i listkami, które idealnie pasują do wianka we włosach - zaznacza.

Ponad 120 sukien można zobaczyć i przymierzyć podczas pokazu ślubnego w Końskich, który odbywa się do niedzielnego wieczoru.

Tagi do tego wpisu
Reklama