Kielce rządziły w Gdańsku

Data publikacji: 13.09.2020 19:45
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
13.09.2020. Gdańsk. Grand Prix Polski w Bilard 8 bil. Na zdjęciu (od lewej): Karol Skowerski i Tomasz Kapłan

Zwycięstwem Karola Skowerskiego zakończyły się zawody Grand Prix Polski w Bilard 8 bil, rozegrane w weekend w Gdańsku. W finale zawodnik Nosanu Kielce pokonał swojego klubowego kolegę Tomasza Kapłana 6:3.

13.09.2020. Gdańsk. Grand Prix Polski w Bilard 8 bil. Na zdjęciu: Karol SkowerskiFot. PZBil

Tuż za podium na 5 miejscu sklasyfikowany został kolejny z kielczan Sebastian Batkowski. W zawodach wzięło udział blisko 90 bilardzistów z całej Polski.

Wygrana dała Skowerskiemu awans na pozycję lidera rankingu Polski. Był to jego dziewiąty triumf w cyklu Grand Prix i trzeci, który wywalczył w klubie Green Club.

Kolejny start zawodników Nosanu już w najbliższy weekend. W Bratysławie w pucharze Europy Wschodniej zagra pięciu kielczan.

13.09.2020. Gdańsk. Grand Prix Polski w Bilard 8 bil. Na zdjęciu (od lewej): Marcin Krzemiński – organizator, Tomasz Kapłan, Karol Skowerski, Radosław Babica, Mieszko Fortuński, sędzia Maciej SzczawińskiFot. PZBil

Zwycięstwem Karola Skowerskiego zakończyły się zawody Grand Prix Polski w Bilard 8 bil, rozegrane w weekend w Gdańsku.

W finale zawodnik Nosanu Kielce pokonał swojego klubowego kolegę Tomasza Kapłana 6-3.

Tuż za podium na 5 miejscu skalsyfikowany został kolejny z kielczan Sebastian Batkowski.

W zawodach wzięło udział blisko 90 bilardzistów z całej Polski.

Wygrana dała Skowerskiemu awans na pozycję lidera rankingu Polski. Był to jego 9 triumf w cyklu Grand Prix i trzeci, który wywalczył w klubie Green Club.