Kluby sportowe mogą rywalizować w konkursie ARiMR

Data publikacji: 25.06.2020 15:45
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze


Fot. ARiMR

Nowy konkurs Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa skierowany do wiejskich klubów sportowych. - Ich zadaniem jest przygotowanie materiału filmowego pokazującego ich działalność - informuje wiceminister sportu Anna Krupka.

Spot ma pokazywać np. pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki czy najlepsze akcje piłkarskie. Jego długość to 2 do 7 minut. Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim oraz informacje o wsparciu udzielonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rodzinie członków klubu.

Wiceminister Anna Krupka dodaje, że województwo świętokrzyskie to w dużej mierze tereny wiejskie. Konkurs jest dowartościowaniem wiejskich klubów sportowych.

- Chcemy, aby dzieci z terenów wiejskich miały taki sam dostęp do sportu, mogły doskonalić swoje umiejętności i rozwijać talenty - mówi wiceminister.

Do wygrania są torby medyczne i nagrody niespodzianki, które wzbogacą wyposażenie klubów. Czas nadsyłania ofert mija 17 lipca.

Szczegółowe zasady i regulamin na stronie internetowej ARiMR

adv adv
Wiadomości
Reklama