Kolarze stracili cały dorobek. Pomóżmy młodym zawodnikom

Data publikacji: 21.11.2021 19:51
Autor: Piotr Wójcik / Kategoria: Sport
W pożarze Szkółki Kolarskiej Vento Bike Team z Daleszyc spłonął cały dobytek

W pożarze Szkółki Kolarskiej Vento Bike Team z Daleszyc spłonął cały dobytek
Fot. Szkółka Kolarska Vento Bike Team z Daleszyc / zrzutka.pl

Świętokrzyski Regionalny Związek Kolarski apeluje o pomoc w zbiórce pieniędzy na odbudowę bazy Szkółki Kolarskiej Vento Bike Team z Daleszyc. Budynki i znajdujący się w nich sprzęt strawił pożar, do którego doszło w miniony piątek.

„Trzydzieścioro odnoszących sukcesy, młodych sportowców traci w płomieniach swoje ukochane rowery, na których aż 17-krotnie zdobywali Mistrzostwo Polski. Poza rowerami, ogień strawił stroje oraz niezbędny sprzęt treningowy… jednym słowem wszystko. Wartość utraconego sprzętu trenerzy szkółki szacują na ponad 300 tys. zł.” - czytamy w opisie zbiórki na portalu zrzutka.pl.

Niezbędna jest natychmiastowa pomoc finansowa, aby umożliwić odbudowę bazę i odkupić utracony sprzęt. Pozwoli to na powrót do treningów. Niestety, lokal oraz jego zawartość nie były ubezpieczone. Pieniądze pochodzące ze zbiórki będą więc jedynymi środkami na odbudowę.

Pieniądze można wpłacać poprzez portal zrzutka.pl lub bezpośrednio na konto Świętokrzyskiej Fundacji Sportu Vento Bike Team: 08 8485 0009 0004 9256 2000 0002.

Tagi do tego wpisu
adv adv
Wiadomości
Reklama