Korona gra z Zagłębiem. W Lubinie zdobyła ostatni punkt

Data publikacji: 26.06.2020 07:03
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
09.06.2020 Lubin. Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce

09.06.2020 Lubin. Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Fot. Krzysztof Bujnowicz / Radio Kielce

W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego Korona zremisowała w Lubinie z Zagłębiem 1:1. Minęło szesnaście dni i kielczanie znów zagrają na stadionie „Miedziowych”. Od tamtego spotkania kielczanie nie wywalczyli żadnego punktu i spadli na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Szanse „żółto–czerwonych” na utrzymanie się w PKO Ekstraklasie się już czysto matematyczne.

– Z pewnością jest to wymagający rywal. Szczególnie u siebie stawia ciężkie warunki. Trudno im wówczas cokolwiek zrobić. Jednak z bojowym nastawieniem, jedziemy tam po zdobycz punktową i będziemy robić wszystko, żeby wygrać. Uważam, że ostatnie zremisowane spotkanie, było dobre w naszym wykonaniu – stwierdził bramkarz kieleckiej drużyny Marek Kozioł.

32–letni piłkarz skupia się na razie na dokończeniu sezonu w Koronie i nie myśli o tym co będzie w przyszłym.

– Nie otrzymałem żadnych ofert. Mamy robotę do wykonania w Kielcach i na tym się w stu procentach skupiam – podkreślił wychowanek Sandecji Nowy Sącz.

Mecz 33. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Korona zmierzy się w Lubinie z Zagłębiem, rozpocznie się w piątek o godzinie 20.30 i w całości będzie transmitowany na antenie Radia Kielce oraz na radio.kielce.pl.

Reklama