KSZO interesuje dzisiaj tylko komplet punktów

Data publikacji: 10.10.2021 07:43
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport

 
Fot. Sebastian Kalwat / Radio Kielce

W 12 kolejce III ligi piłkarze nożni KSZO Ostrowiec zmierzą się dzisiaj z Koroną Rzeszów.

Po porażce z Wólczanką Wólka Pełkińska i remisie z Unią Tarnów Hutnicy chcą w końcu zdobyć komplet punktów.

- Na pewno chcemy się odkuć po stracie punktów - deklaruje Rafał Wójcik.

- Będziemy się starali udowodnić, że było to dziełem przypadku, dlatego uważam, że powinniśmy, a przynajmniej chcemy dzisiaj zainkasować komplet punktów - zapowiada trener Hutników.

Ostrowczanie z 13 punktami na koncie zajmują 13 miejsce w tabeli. Rzeszowianie zgromadzili do tej pory 16 „oczek” co daje im lokatę numer 8.

Mecz KSZO Ostrowiec – Korona Rzeszów rozpocznie się dzisiaj o godzinie 15.00.

Piłka nożna - III Liga

WYNIKI

16.10 Korona Rzeszów 1:0 Wólczanka Wólka P.
16.10 Podlasie Biała P. 0:0 Sokół Sieniawa
16.10 Chełmianka Chełm 0:2 Orlęta Radzyń P.
16.10 Podhale Nowy Targ 1:0 Siarka Tarnobrzeg
16.10 Stal Stalowa Wola 3:0 Czarni Połaniec
16.10 Unia Tarnów 0:0 Wisłoka Dębica
16.10 Avia Świdnik 1:2 KSZO Ostrowiec
10.10 Orlęta Radzyń P. 0:1 Podhale Nowy Targ
10.10 KSZO Ostrowiec 1:1 Korona Rzeszów

TABELA

# drużyna m bramki pkt
1 Siarka Tarnobrzeg 13 31 : 14 27
2 Cracovia II 12 26 : 16 26
3 Podhale Nowy Targ 13 29 : 19 25
4 Stal Stalowa Wola 13 23 : 18 23
5 LKS Lagow 12 23 : 14 22
6 Chelmianka Chelm 13 22 : 17 21
7 Orleta Radzyn P. 13 19 : 13 20
8 Korona Rzeszow 13 21 : 17 20
9 Unia Tarnow 13 22 : 17 18
10 KSZO Ostrowiec 13 15 : 13 17
11 Avia Swidnik 13 16 : 16 17
12 Wisloka Debica 13 23 : 26 16
13 Czarni Polaniec 13 16 : 20 16
14 Sokol Sieniawa 13 12 : 29 12
15 Podlasie Biala P. 13 9 : 17 11
16 Wisla Sandomierz 12 16 : 31 10
17 Tomasovia T. Lub. 12 17 : 26 6
18 Wolczanka Wolka P. 13 11 : 28 6

TERMINARZ

17.10 Wisła Sandomierz : Tomasovia T. Lub.
17.10 ŁKS Łagów : Cracovia II
23.10 Czarni Połaniec : Wisła Sandomierz
23.10 Siarka Tarnobrzeg : Chełmianka Chełm
23.10 Unia Tarnów : Korona Rzeszów
23.10 Orlęta Radzyń P. : ŁKS Łagów
23.10 KSZO Ostrowiec : Stal Stalowa Wola
23.10 Wólczanka Wólka P. : Avia Świdnik
23.10 Wisłoka Dębica : Cracovia II
Reklama