Które ulice odśnieżają w Kielcach jako pierwsze? [LISTA]

Data publikacji: 13.01.2021 10:30
Autor: Robert Felczak / Kategoria: Wiadomości z regionu
13.01.2020 Kielce. Trudne warunki na drogach. Zima

13.01.2020 Kielce. Trudne warunki na drogach. Zima
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Ulice w Kielcach podzielone są na trzy kategorie zimowego utrzymania. Które są odśnieżane w pierwszej, drugiej i dalszej kolejności?

ZGŁOSZENIA DOTYCZĄCE ZIMOWEGO UTRZYMANIA MOŻNA KIEROWAĆ CAŁĄ DOBĘ DO MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W KIELCACH – NR TEL. 41 34 02 800

WYKAZ ULIC W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI UTRZYMANIA

1 Maja

1000-lecia Państwa Polskiego

Armii Krajowej

Artwińskiego

Batalionów Chłopskich (1 Maja – Malików)

Bohaterów Warszawy

Czarnowska

Fabryczna

Gosiewskiego

Górników Staszicowskich      

Grunwaldzka (Żelazna – Szajnowicza Iwanowa; 1955,00+380,20=2335,20)

Hoża (Mielczarskiego – Kolberga)

Husarska

IX Wieków Kielc

Jagiellońska

Jana Pawła II

Jaworskiego

Jesionowa

Jeziorańskiego

Kapitulna

Klonowa (Jesionowa – Orkana)

Kolberga (nawierzchnia bitumiczna, łącznie z zakrętem  przy parku w prawo)

Kołłątaja

Krakowska (Jana Pawła II – granica miasta; 1281,00+6600,00=7881,00)

Leonarda

Łopuszniańska

Łódzka (Zagnańska - granica miasta)

Malików

Marmurowa

Massalskiego (z pętlą MPK)

Miodowicza

Ogrodowa

Okrzei

Orkana

Orląt Lwowskich

Paderewskiego

Pakosz

Pańska (Fabryczna - Za Walcownią)

Pawia

Piekoszowska  (Mielczarskiego – granica miasta; 1780,80+3518,00=5298,80)

Pileckiego

Piłsudskiego

Plac Moniuszki

Plac Niepodległości

Plac Piłsudskiego

Podklasztorna (Grunwaldzka – Artwińskiego)

Podklasztorna (Krakowska – do posesji nr 97)

Popiełuszki (Tarnowska – Ściegiennego)

Prosta (Wojska Polskiego – Tarnowska)

Radomska (Solidarności – granica miasta)

Sandomierska

Seminaryjska

Sikorskiego

Skrzetlewska

Solidarności

Starodomaszowska (IX Wieków Kielc – Niska)

Szajnowicza (Iwanowa - Malików – Naruszewicza; (1298,90+506,30=1805,20)

Szczecińska

Szpitalna

Szybowcowa (Warszawska – granica miasta; 446,70+874,00=1320,70)

Ściegiennego (Jana Pawła II – Husarska)

Ściegiennego (Husarska – granica miasta)

Tarnowska

Wapiennikowa

Warszawska (IX Wieków Kielc – granica miasta)

Wincentego z Kielc

Witosa

Wojska Polskiego (Wesoła – Tarnowska)

Wojska Polskiego (Wrzosowa – granica miasta)

Wrzosowa (Wojska Polskiego – Czachowskiego)

Za Walcownią

Zagnańska (Jesionowa – granica miasta)

Zagnańska (1 Maja – Jesionowa)

Zagórska (Winnicka – granica miasta)

Zakładowa

Źródłowa

Żelazna (Żytnia – Czarnowska)

Żeromskiego

Żytnia

 

WYKAZ ULIC W DRUGIEJ KOLEJNOŚCI UTRZYMANIA

Aleksandrówka          

Astronautów  

Barwinek (Wrzosowa – Czachowskiego)

Batalionów Chłopskich (Malików – do końca)

Chęcińska      

Chodkiewicza 

Chopina         

Chorzowska (w granicach miasta)

Chrobrego     

Cmentarna

Czachowskiego (Wrzosowa – Skalista)

Czerwonego Krzyża   

Częstochowska          

Daleszycka     

Dąbrówki       

Dereniowa (z dwoma odnogami)

Dewońska      

Długa 

Do Modrzewia           

Dobromyśl     

Domaszowska (Górna – Morcinka)

droga k/piekarni (Witosa – Sieje)

Dymińska       

Ewangelicka  

Fosforytowa   

Gagarina        

Głowackiego  

Grota Roweckiego

Hipoteczna     

Hubalczyków  

Jałowcowa     

Janczarska (Na Stadion – Chodkiewicza)

Jarońskich      

Jasna (Zagnańska – Okrzei)

Jeleniowska   

Jurajska          

Kaczmarka     

Kalinowa (od Ściegiennego do Łanowej)

Karbońska      

Karczówkowska (Mielczarskiego – Podklasztorna)

Karczówkowska (Karczmarka – Armii Krajowej)

Karskiego       

Kazimierza Wielkiego

Kaznowskiego

Klonowa (od Jesionowej do Wojewódzkiej)

Klecka (od Wojska Polskiego do pętli)

Kochanowskiego

Kolonia

Kongresowa

Kopernika      

Kościuszki

Kowalczewskiego       

Kozia  

Kredowa        

Kruszelnickiego          

Kryształowa   

Krzemionkowa           

Krzywa

Kujawska        

Kusocińskiego

Langiewicza   

Lecha 

Legionów       

Leszczyńska (Solidarności – Poleska)

Leśna  

Leśniówka      

Loefflera        

Mała Zgoda (Ściegiennego – Zgoda)

Małopolska (Mazurska – Sandomierska)

Markowskiego

Marszałkowska          

Mazurska (Włoszka – Szczecińska)

Mickiewicza   

Miedziana      

Mielczarskiego          

Mieszka I        

Morcinka (Sandomierska – Domaszowska)

Na Stadion (Szczepaniaka – Obrzeżna + pętla) i (Szczepaniaka-Pakosz)

Niska  

Nowy Świat    

Olszewskiego 

Ołowiana

Orzeszkowej  

Panoramiczna (Paderewskiego – Czarnowska)

Pańska (Za Walcownią – Górników Staszicowskich)

Paska (Wapiennikowa – Strasza)

Pelca  

Permska         

Peryferyjna    

Pietraszki (864,20 – cała; Siedmiu Źródeł – Dom Opieki Społecznej)

Pileckiego (droga dojazdowa nr 1 i 2, przy Tarnowskiej i Wrzosowej)

Piotrkowska   

Plac Wolności

Planty (Piotrkowska – Sienkiewicza)

Podhalańska  

Podlasie (Ściegiennego – Czachowskiego)

Pocieszka       

Poleska          

Polna  

Połowniaka    

Pomorska (Włoszka – Szczecińska)

Posłowicka     

Prendowskiej 

Prosta (Zagórska – Wikaryjska)

Przechodnia   

Przecznica      

Przygodna      

Puscha

Raciborskiego

Radiowa         

Robotnicza     

Romualda      

Równa

Sadowa          

Siedmiu Źródeł          

Silniczna         

Skalista (Wapiennikowa – Starowapiennikowa)

Słowackiego   

Smolaka         

Sobieskiego    

Solna  

Spacerowa     

Spokojna        

Starowapiennikowa   

Strasza

Sukowska       

Sylurska + nowy odcinek

Szczepaniaka (od Husarskiej do końca + parking)

Szydłówek Górny       

Szymanowskiego       

Ściegiennego

Śląska 

Śniadeckich    

Św. Pawła (od węzła do Świerczyńskiej)

Św. St. Kostki 

Tatrzańska     

Transportowców        

Triasowa        

Turystyczna    

Wesoła           

Wikaryjska     

Winnicka        

Wiśniowa       

Wojewódzka  

Wojska Polskiego (Tarnowska – Wrzosowa)

Wróbla

Wróblewskiego          

Wspólna         

Wystawowa   

Zacisze

Zakopiańska   

Zalesie

Zapolskiej      

Zdrojowa       

Zgoda 

Złota   

Żelaznogórska

Żniwna

 

WYKAZ ULIC W TRZECIEJ KOLEJNOŚCI UTRZYMANIA

1905 Roku

Akacjowa

Alabastrowa

Andersa

Artwińskiego

Barytowa

Batorego

Bąkowa

Berberysowa

Berlinga

Bernardyńska

Beskidzka

Bęczkowska

Będzińska

Biesag

Bieszczadzka

Boczna

Bogusławskiego

Boznańskiej

Brandta

Braterska

Browarna

Brzoskwiniowa

Brzozowa

Bukowa

Cedrowa

Cedzyńska

Ceglana

Chałubińskiego

Chełmońskiego

Chłodna

Cicha

Ciekocka

Ciepła

Cisowa

Czarnieckiego

Czołgistów

Daleka

Dąbka

Dąbrowska

Dąbrowszczaków

Dobrowolskiej

Dolna

Domki

Druckiego-Lubeckiego

Duńska

Dygasińskiego

Dyrekcji Głównej

Działkowa

Dzika

Elsnera

Fałata

Fredry

Garbarska

Gierymskiego

Giętówka

Gipsowa

Giserska

Gliniana

Głęboczka

Głogowa

Gomółki

Górna

Górnicza

Graniczna

Granitowa

Grenadierów

Grochowa

Grottgera

Gruchawka

Hadziewicza

Hauke Bosaka

Helenówek

Helska

Herbska

Hutnicza

Janowska

Janowskiego

Jaracza

Jarząbek

Jasieńskiego

Jaśminowa

Jeziorko

Kadena

Kadłubka (d. Kniewskiego)

Kalinowa (od Łanowej do Końca)

Kamienna

Karkonoska

Kasztanowa

Kiepury

Klecka  (od pętli)

Kleeberga

Klembowskiego

Klimeckiego

Kolberga  (nawierzchnia z kostki kamiennej)

Kolejarzy

Konarskiego

Końcowa

Kordeckiego

Kossaka

Krucza

Kurpińskiego

Kwarciana

Kwarcytowa

Kwasa  

Legnicka

Lindego

Lisowczyków

Litewska

Lotnicza

Lubiczna

Łanowa

Łazy

Łącznik Na Stoku (Piłsudskiego- Orląt Lwowskich) 

Łąkowa

Łokietka Władysława

Łopianowa

Łukowa

Łysogórska

Maczka

Magazynowa

Mahometańska

Malachitowa

Malczewskiego

Maleckiego

Mali Hilarego

Masłowska

Maślana

Matejki Jana

Mąchocka

Miła

Miodowa

Mleczna

Młoda

Modrzejewskiej

Mokra

Na Ługach

Na Stadion (przez las + parking) 

Narwicka

Nastole

Niecała

Noskowskiego

Nowa

Nowowiejska

Oboźna

Okrężna

Oksywska

Olkuska

Opielińskiej

Orla

Osobna

Otrocz

Owocowa

Owsiana

Pallotyńska

Parkowa

Petyhorska

Piaseczny Dół

Piaskowa

Piastowska

Pienińska

Piesza

Pietraszki

Piramowicza

Pirytowa

Piwowarska

Plater Emilii

Poligonowa

Południowa

Poniatowskiego

Ponurego Piwnika

Poprzeczna

Powstania Styczniowego

Prusa Bolesława

Przecznica

Przegony

Przejazd

Przelot

Przemysłowa

Przęsłowa

Przyborowskiego

Przyłogi

Radostowa

Rolna

Różana

Różyckiego

Rumiankowa

Rybna

Rzeczna I

Rzeczna II

Samsonowicza Jana

Saperów

Sienna

Skibińskiego 

Skibowa (od Ściegiennego do Łanowej)

Składowa

Skłodowskiej 

Skorupki

Skrajna

Sławkowska

Słoneczna

Smuglewicza

Solskiego

Sowia

Stara

Starogórska

Starowiejska (od Grunwaldzkiej)

Starzyńskiego 

Stokowa

Stolarska

Strycharska

Studziankowska

Studzienna

Styki

Sucha

Sudecka

Sybiraków

Szarneckiego 

Szczygla

Szermentowskiego 

Szkolna

Szwedzka

Ślazy

Ślichowicka

Ślusarska

Średnia

Świerkowa

Świętojańska

Tarasowa

Targowa

Tarnowskiego

Tartaczna

Tobrucka

Towarowa

Traugutta 

Trzuskawicka

Tujowa

Tuwima 

Ułańska

Unruga 

Urzędnicza

Ustronie

Wawrzyńskiej

Wiejska

Wielkopolska

Wierzbowa

Wiosenna

Wita Stwosza

Wronia

Wschodnia

Wybraniecka

Wydryńska

Wygoda

Zagonowa

Zagrabowicka

Zagrodowa

Zakręt

Zamenhoffa

Zamknięta

Zapomiana

Zastawie

Zaścianek

Zbożowa

Zgórska

Zimna

Źrałka 

Żabia

Żurawia

Żwirowa

Tagi do tego wpisu
Reklama