„Łączy nas Polska”. Marszałek Sejmu w Busku, Osieku i Sandomierzu

Data publikacji: 07.07.2020 14:07
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
01.07.2020. Skalbmierz. Wizyta marszałek Sejmu Elżbiety Witek. W środku: Elżbieta Witek - marszałek Sejmu

01.07.2020. Skalbmierz. Wizyta marszałek Sejmu Elżbiety Witek. W środku: Elżbieta Witek - marszałek Sejmu
Skalbmierz / Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek odwiedzi dziś województwo świętokrzyskie. W ramach akcji „Łączy nas Polska” odbędą się trzy spotkania: w Busku-Zdroju, Osieku oraz Sandomierzu.

Jak informuje poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur PiS, wizyta rozpocznie się od spotkania z mieszkańcami Buska-Zdroju o godzinie 14.00 przy buskim samorządowym centrum kultury. Następnie Elżbieta Witek odwiedzi Osiek w powiecie staszowskim. Tam o godzinie 16.00 spotka się z mieszkańcami. Natomiast o godzinie 18.00, marszałek Sejmu spotka się z mieszkańcami Sandomierza na tamtejszym Rynku.

07.07.2020. Poseł Krzysztof Lipiec gościem audycji Raport Dnia w Radiu Kielce. Na zdjęciu: Krzysztof Lipiec - poseł PiSFot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

- To już druga wizyta marszałek Sejmu Elżbiety Witek w województwie świętokrzyskim w ramach akcji „Łączy nas Polska”. To inicjatywa, dzięki której poprzez spotkania z mieszkańcami poszerzamy grono wyborców. Tym bardziej przed drugą turą wyborów prezydenckich ważne jest to, aby ci którzy głosowali na innych kandydatów wsparli w niedzielnym głosowaniu Andrzeja Dudę. Jestem przekonany, że razem damy radę - dodaje parlamentarzysta.

Krzysztof Lipiec w rozmowie z Radiem Kielce podziękował mieszkańcom za dotychczasowe wsparcie dla urzędującego prezydenta, zaapelował także o wytężoną pracę na finiszu kampanii prezydenckiej.

07.07.2020. Poseł Krzysztof Lipiec gościem audycji Raport Dnia w Radiu Kielce. Na zdjęciu (od lewej): Krzysztof Lipiec - poseł PiS, Robert Szumielewicz - Radio Kielce i Michał Kita - Radio KielceFot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Reklama