„Łączy nas Polska” - znani politycy PiS w weekend w regionie [PROGRAM]

Data publikacji: 20.06.2020 07:11 / Data aktualizacji: 20.06.2020 15:00
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu: Patryk Jaki - europoseł PiS

Na zdjęciu: Patryk Jaki - europoseł PiS
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Znani politycy Prawa i Sprawiedliwości w weekend spotykają się z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego. W ramach akcji „Łączy nas Polska” region odwiedzi m.in. europoseł Patryk Jaki.

„Łączy nas Polska” to przedsięwzięcie PiS i całej Zjednoczonej Prawicy w ramach prowadzonej kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Podczas spotkań politycy zachęcają do rozmowy o dokonaniach urzędującego prezydenta, jego programie wyborczym i zamierzeniach na przyszłość.

W sobotę odbyły się dwa spotkania z poseł Małgorzatą Wasserman z Prawa i Sprawiedliwości. Najpierw parlamentarzystka rozmawiała z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego na tamtejszym Rynku. Wiceprzewodnicząca sejmowej komisji odpowiedzialności konstytucyjnej odwiedziła także Starachowice. Spotkanie z wyborcami odbyło się na Skwerze „Halnego” przy alei Armii Krajowej.

Natomiast w niedzielę w Skarżysku Kamiennej i Wilczkowicach w gminie Radoszyce będzie gościł wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Szymon Giżyński. Spotkanie w Skarżysku rozpocznie się o godzinie 12.00 na skwerze przy ul. Sikorskiego. Z kolei o 14.00 wiceminister Giżyński będzie rozmawiał z mieszkańcami w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczkowicach.

Na niedzielę zaplanowano także dwa spotkania z posłem PiS Tomaszem Zielińskim. Członek sejmowej komisji edukacji, nauki i młodzieży o godzinie 13.00 będzie rozmawiał z mieszkańcami Opatowa, natomiast o 15.00 spotka się z wyborcami na Rynku w Sandomierzu.

Akcja „Łączy nas Polska” w weekend dotrze także do stolicy województwa świętokrzyskiego. W niedzielę w Kielcach w sali kinowej Wojewódzkiego Domu Kultury z mieszkańcami spotka się europoseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki.

Organizatorzy apelują do mieszkańców, by podczas spotkań przestrzegać zasady zakrywania ust i nosa oraz innych wymogów sanitarnych.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SPOTKAŃ, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELĘ W NASZYM REGIONIE:

Szymon Giżyński – wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi

Niedziela 21 czerwca

-  godz. 12.00 - Skarżysko-Kamienna - skrzyżowanie ul. Sienkiewicza z Promenadą Ostrobramską

- godz. 14.00 - Wilczkowice (gmina Radoszyce) - remiza OSP

 

Poseł Tomasz Zieliński

Niedziela 21 czerwca

- godz. 13.00 - Opatów - Rynek

- godz. 15.00 - Sandomierz - Rynek

 

Europoseł Patryk Jaki

Niedziela 21 czerwca

- godz. 16.30 - Kielce - Wojewódzki Dom Kultury

adv adv
Wiadomości
Reklama