Lepiarz i Łukasiewicz ponownie Super GutWinnerami!

Data publikacji: 12.10.2021 10:22
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
IX MosirGutwinRun2021. Na zdjęciu (od lewej): Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz - zwycięzcy MosirGutwin2021

IX MosirGutwinRun2021. Na zdjęciu (od lewej): Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz - zwycięzcy MosirGutwin2021
Fot. MOSIR Ostrowiec

Największymi wygranymi IX MosirGutwinRun 2021 - tak jak przed rokiem - zostali Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz. Oboje zostali laureatami tytułów Super GutWinner, którymi nagrodzeni zostali za najlepszą sumę czasów osiągniętą w maratonie i półmaratonie na raty.

Na cykl „IX MosirGutwinRun 2021 - Maraton i Półmaraton na raty” składało się sześć rund rozegranych od 23 maja do 10 października. Warunkiem koniecznym do sklasyfikowania w końcowym zestawieniu wyników i jednocześnie ideą imprezy było zaliczenie czterech z sześciu rund na jednym z dwóch dystansów 10548 metrów bądź 5274 metrów. Pozwoliło to na symboliczne zaliczenie na raty jednego z dwóch popularnych długodystansowych biegów - maratonu bądź półmaratonu.

Maraton na raty (4 x 10548m) zaliczyło w sumie 73 osoby, natomiast półmaraton na raty (4 x 5274m) skompletowało 129 osób biegiem oraz 71 osób marszem. 26 osobom udało się skompletować zarówno maraton jak i półmaraton i tym samym stanąć w szranki o prestiżowy tytuł Super GutWinnera 2021. Tu bezkonkurencyjni okazali się, tak jak przed rokiem, Sylwester Lepiarz z Wronowa oraz ostrowczanka Dominika Łukasiewicz.

Najlepsi w klasyfikacjach wiekowych:

Maraton na raty - 4 x 10548m

K-16 (16-29 lat):

1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:07:16

K-30 (30-39 lat):

1. Słowik Justyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:28:16

2. Myśliwska Kinga (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:30:55

3. Stalowska Jolanta (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:39:36

K-40 (40 lat i więcej):

1. Sokół Ula (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:31:32

2. Grzywna Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:48:00

3. Jackowska Katarzyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 04:23:28

M-20 (20-29 lat):

1. Lepiarz Sylwester (Wronów) 02:29:42

2. Dudek Gabriel (Opatów) 02:55:57

3. Wrona Kamil (Starachowice) 02:56:23

M-30 (30-39 lat):

1. Jagieło Michał (Lubienia) 02:40:50

2. Sobolewski Mikołaj (Adamów) 02:47:10

3. Klimas Kamil (Katowice) 02:47:35

M-40 (40-49 lat):

1. Kaminski Piotr (Szyby) 02:48:52

2. Wosiek Paweł (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:52:23

3. Lenart Marcin (Lipsko) 02:58:44

M-50 (50-59 lat):

1. Dasios Piotr (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:47:25

2. Majchrzak Sławomir (Starachowice) 02:56:06

3. Siek Kazimierz (Zabrnie) 03:01:26

M-60 (60 lat i więcej):

1. Harasiuk Jan (Ostrowiec Świętokrzyski) 04:06:39

 

Półmaraton na raty - 4 x 5274m

K-16 (16-29 lat):

1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:24:44

2. Seremak Aleksandra (Kunów) 02:05:18

3. Wojtasik Nawojka (Nietulisko Duże) 02:10:04

K-30 (30-39 lat):

1. Jagieło Kinga (Lubienia) 01:33:55

2. Słowik Justyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:41:30

3. Hamera Sylwia (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:44:19

K-40 (40 lat i więcej):

1. Korulczyk Katarzyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:41:33

2. Cetnar - Klimas Katarzyna (Katowice) 01:45:32

3. Pięta Marlena (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:51:04

M-13 (13-15 lat):

1. Reszczyk Patryk (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:04:57

2. Isser - Dryka Jakub (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:26:53

M-16 (16-19 lat):

1. Wańdoch Kewin (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:30:58

2. Paluszkiewicz Jakub (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:38:28

3. Chmielewski Michał (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:50:50

M-20 (20-29 lat):

1. Lepiarz Sylwester (Wronów) 01:09:09

2. Dudek Gabriel (Opatów) 01:29:07

3. Żelaszczyk Mateusz (Chmielów) 01:32:10

M-30 (30-39 lat):

1. Gontarczyk Rafał (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:08:25

2. Grzywna Hubert (Nieprowice) 01:18:46

3. Dryka Emil (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:19:54

M-40 (40-49 lat):

1. Lewocha Rafał (Jastrząb) 01:17:18

2. Kaminski Piotr (Szyby) 01:23:15

3. Loranty Przemysław (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:23:21

M-50 (50-59 lat):

1. Dasios Piotr (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:22:38

2. Majchrzak Sławomir (Starachowice) 01:26:19

3. Siek Kazimierz (Zabrnie) 01:27:46

M-60 (60 lat i więcej):

1. Rzechowicz Edward (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:49:23

2. Szcześniak Czesław (Szydłowiec) 02:06:17

3. Marczewski Jerzy (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:09:31

 

IX MosirGutwinRun 2021 - SuperGutwinner 2021 - Mężczyźni

M-ce

imię

nazwisko

miejscowość

Maraton

Półmaraton

GutWinner

1

Sylwester

Lepiarz

Wronów

02:29:42

01:09:09

3:38:51

2

Piotr

Dasios

Ostrowiec Świętokrzyski

02:47:25

01:22:38

4:10:03

3

Piotr

Kamiński

Szyby

02:48:52

01:23:15

4:12:07

4

Sławomir

Majchrzak

Starachowice

02:56:06

01:26:19

4:22:25

5

Gabriel

Dudek

Opatów

02:55:57

01:29:07

4:25:04

6

Kazimierz

Siek

Zabrnie

03:01:26

01:27:46

4:29:12

7

Sławomir

Niedziela

Szewna

02:59:45

01:30:10

4:29:55

8

Łukasz

Dąbrowski

Ostrowiec Świętokrzyski

02:54:21

01:37:25

4:31:46

9

Rafał

Barański

Ostrowiec Świętokrzyski

03:03:21

01:29:51

4:33:12

10

Dominik

Powrózek

Starachowice

03:05:34

01:34:33

4:40:07

11

Krzysztof

Rożek

Ostrowiec Świętokrzyski

03:08:20

01:35:17

4:43:37

12

Mateusz

Gagat

Ostrowiec Świętokrzyski

03:08:37

01:35:53

4:44:30

13

Maciej

Pawelec

Podkońce

03:07:40

01:40:04

4:47:44

14

Robert

Bęben

Ostrowiec Świętokrzyski

03:19:31

01:37:52

4:57:23

15

Sebastian

Sady

Ostrowiec Świętokrzyski

03:25:28

01:41:18

5:06:46

16

Konrad

Słowik

Ostrowiec Świętokrzyski

03:27:06

01:43:30

5:10:36

17

Marcin

Gruszka

Ostrowiec Świętokrzyski

03:39:35

01:50:58

5:30:33

18

Rafał

Juśko

Ostrowiec Świętokrzyski

03:40:08

01:51:41

5:31:49

19

Paweł

Reszczyk

Ostrowiec Świętokrzyski

04:23:59

02:17:01

6:41:00

20

Emil

Malicki

Ostrowiec Świętokrzyski

03:20:25

03:36:33

6:56:58

21

Arkadiusz

Ostrowski

Ostrowiec Świętokrzyski

04:36:06

02:29:07

7:05:13

             

IX MosirGutwinRun 2021 - SuperGutwinner 2021 - Kobiety

M-ce

imię

nazwisko

miejscowość

Maraton

Półmaraton

GutWinner

1

Dominika

Łukasiewicz

Ostrowiec Świętokrzyski

03:07:16

01:24:44

4:32:00

2

Justyna

Słowik

Ostrowiec Świętokrzyski

03:28:16

01:41:30

5:09:46

3

Kinga

Myśliwska

Ostrowiec Świętokrzyski

03:30:55

01:45:28

5:16:23

4

Małgorzata

Rdzanek

Kunów

03:40:54

01:53:06

5:34:00

5

Beata

Szymczyk

Sienno

03:51:17

01:55:39

5:46:56

Podobne wiadomości
Reklama