Minister Krupka: debata w Końskich, to pomysł na pokazanie problemów mieszkańców małych miast

Data publikacji: 04.07.2020 13:39
Autor: Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
04.07.2020 Końskie. Anna Krupka - wiceminister sportu z wizytą w Końskich

04.07.2020 Końskie. Anna Krupka - wiceminister sportu z wizytą w Końskich
Fot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

Anna Krupka, wiceminister sportu zauważa, że organizacja debaty prezydenckiej w Końskich, to pomysł na pokazanie problemów i pomysłów mieszkańców małych miast Polski.

Jak podkreśla Andrzej Duda potwierdził już swoją obecność podczas medialnej debaty Telewizji Polskiej, bo stara się dotrzeć nie tylko do dużych miast, ale i mniejszych, aby poznać lokalne społeczności.

- Przez 5 lat aktywnej prezydentury, prezydent Andrzej Duda odwiedził wszystkie powiaty w Polsce, by rozmawiać z Polakami, tam gdzie mieszkają, o ich problemach i troskach, a także o ich propozycjach na to, co warto zmienić - mówi.

Anna Krupka wraz z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości zachęcała w Końskich do głosowania w II turze wyborów na Andrzeja Dudę. Na Placu Kościuszki przed Kolegiatą Świętego Mikołaja rozdawali ulotki i rozmawiali z mieszkańcami.

04.07.2020 Końskie. Anna Krupka - wiceminister sportu z wizytą w Końskich. Na zdjęciu od lewej: Grzegorz Piec -starosta konecki, Anna Krupka - wiceminister sportu, Łukasz Kubka - wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Końskich.Fot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

adv adv
Wiadomości
Reklama