Modelki poszukiwane. Dzisiaj odbędzie się casting

Data publikacji: 12.07.2020 08:32
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

W Sandomierzu odbędzie się dzisiaj casting na modelki do pokazu mody, który w sierpniu zostanie zorganizowany na starówce. Swoje kolekcje w przestrzeni ulicznej zaprezentuje wtedy ponad 10 projektantów z województw świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Pokazana zostanie zarówno moda na co dzień, biurowa, jak i suknie na różne okazje.

W naborze mogą wziąć udział kobiety, które ukończyły 16 lat. Poprowadzi go Justyna Kuchta. Jak powiedziała - czeka na wszystkie dziewczyny i kobiety, które chcą przeżyć przygodę, albo po prostu poczuć, jak to jest na wybiegu.

- Nie jest wymagane doświadczenie w modelingu. Jeżeli będą osoby, które posiadają już jakieś obycie sceniczne, to będzie mile widziane, jeżeli zaśpiewają jakąś piosenkę czy zatańczą, również. Z każdą osobą przeprowadzony zostanie indywidualny wywiad, każda kandydatka zostanie poproszona o to, aby swobodnie się przespacerowała, w ten sposób ocenione będą jej naturalne ruchy - dodała Justyna Kuchta.

Casting odbywać się będzie w siedzibie stowarzyszeń lokalnych w Sandomierzu przy ulicy Mariackiej 1, w godzinach od 16 do 20. Uliczny pokaz mody zaplanowano na 9 sierpnia.

Tagi do tego wpisu
Reklama