Można już nadsyłać prace na konkurs „Święta z aniołami”

Data publikacji: 21.11.2020 13:34
Autor: Marta Gajda / Kategoria: Kultura
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Anioły są motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Wszystkie prace wezmą udział w wystawie pokonkursowej, która już niebawem zostanie wyeksponowana przed budynkiem centrum kultury.

- W Boże Narodzenie otaczają nas anioły. Te na choince i ozdobach świątecznych, a także w naszych sercach, dlatego też stały się inspiracją przedsięwzięcia - mówi Iwona Senderowska   dyrektor placówki.

- Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: własnoręcznie wykonana ozdoba świąteczna i kartka bożonarodzeniowa. Liczymy na Waszą kreatywność, pomysłowość oraz plastyczne oddanie magii tkwiącej w świętach Bożego Narodzenia - zaznacza.

Dyrektorka informuje, że konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Pińczów. Każdy może zgłosić jednak tylko jedną pracę w danej kategorii.

- Na autorów najlepszych prac czekają nagrody i wyróżnienia. Z nadesłanych prac stworzymy wyjątkową dekorację, która przed świętami ozdobi centrum kultury - dodaje.

Komisja konkursowa oceni estetykę wykonania, zgodność z tematyką konkursu i przede wszystkim samodzielność.

Prace można wysyłać na adres instytucji lub dostarczyć osobiście do punktu pocztowego PSCK. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 grudnia. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej placówki.

Reklama