Na Targi PLASTPOL ma przyjechać do Kielc ponad 140 firm z całego świata

Data publikacji: 04.10.2020 18:33
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu
28.05.2019 Kielce. Targi Kielce. Targi PLASTPOL

28.05.2019 Kielce. Targi Kielce. Targi PLASTPOL
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

W Targach Kielce trwają ostatnie przygotowania do 24. Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. To wydarzenie skierowane do firm działających w sektorze przetwórczym i tworzyw.

Udział w nim zapowiedziało ponad 140 firm nie tylko z Polski, ale także m.in. z Indii, Tajwanu, Chin, Holandii, Austrii, Niemiec, Słowenii, Włoch, czy Danii.   

Podczas targów eksperci zaprezentują najnowsze dane dotyczące przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz gumy w Polsce i w Europie, swój debiut będzie miała strefa BioTworzyw, gdzie zaprezentowane zostaną wyroby biodegradowalne, kompostowalne i biopochodne, informuje Kamil Perz, dyrektor wydziału targów.    

- Wydarzenie to jest obowiązkowym w kalendarzu firm działających w sektorze przetwórczym z całego praktycznie świata. Podczas spotkania prezentowane będą całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów. Nie zabraknie między innymi merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi i seminariów - dodał Kamil Perz.

24. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Targach Kielce rozpoczną się we wtorek, 6 października i potrwają do czwartku.

Tagi do tego wpisu
Reklama