Najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej przez trzy dni w Targach Kielce

Data publikacji: 28.09.2021 06:30
Autor: Paulina Michta / Kategoria: Wiadomości z regionu

 
Fot. Wiktor Dziarmaga / Radio Kielce

131 firm z sześciu krajów zaprezentuje swoje artykuły przeznaczone dla matki i dziecka. Dziś na terenie Targów Kielce rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME.

Jak mówi Magdalena Bogucka z Targów Kielce, KIDS' TIME, to jedno z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej nie tylko w Polsce, ale i na świecie, a swój udział potwierdzili producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek.

- Na stoiskach zobaczyć będzie można szeroką gamę ubranek, zabawek, wózków i fotelików, a także wszystkich akcesoriów niezbędnych mamie i dziecku. Tradycyjnie już, targom towarzyszyć będą prelekcje. W tym roku skupimy się na bezpieczeństwie produktów dla dzieci, w tym między innymi na certyfikacji wózków - informuje Magdalena Bogucka. 

Jak co roku, wystawcy KIDS' TIME, będą mogli zgłaszać swoje produkty do nagrody w Konkursie KIDS' TIME STAR. To prestiżowe wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych produktów prezentowanych w czasie targów.

Targi KIDS' TIME potrwają do czwartku, 30 września 2021 roku na terenie Targów Kielce. Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli branży.

Tagi do tego wpisu
Reklama