Niebywała gratka dla miłośników literatury

Data publikacji: 01.08.2020 07:14
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Wiktor Taszlow / Radio Kielce

I Giełda Wydawnictw Świętokrzyskich „Z szacunkiem do książki” odbędzie się dziś w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. To doskonała okazja, aby każdy odwiedzający zabrał ze sobą własne książki, którymi będzie się mógł wymienić, sprzedać lub zaprezentować szerszej publiczności.

Marcin Janaszek, kierownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej w WDK mówi, że zainteresowanie giełdą jest spore, są zgłoszenia zarówno wydawnictw, jak i osób indywidualnych.

- Będą z nami poeci, literaci, którzy będą prezentować swoje dzieła. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcieliby wystawić swoje autorskie książki, a także pokazać wydawnictwa związane z naszym regionem - mówi.

Marcin Janaszek dodaje, że podczas giełdy będzie można kupić zarówno nowości, jak i te pozycje, których od dawna poszukujemy, a nie możemy ich znaleźć w bibliotekach, czy księgarniach.

- To również doskonała okazja, aby sięgnąć po te starsze tytuły, nieco zapomniane, które podczas giełdy będą miały swoją drugą premierę - podkreśla.

Giełda w dolnym holu Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 13.00.

Tagi do tego wpisu
Reklama