Nieopłacona grzywna i narkotyki w skrytce

Data publikacji: 13.10.2021 10:28
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
11.10.2021. Kielce. Zabezpieczone substancje

11.10.2021. Kielce. Zabezpieczone substancje
Fot. KMP w Kielcach

36-letni mieszkaniec Kielc został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd za niezapłaconą grzywnę. Okazało się, że nie są to jedyne problemy podejrzanego, ponieważ w jego domu policjanci znaleźli 150 gramów amfetaminy.

Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach informuje, że od pewnego czasu mundurowi prowadzili poszukiwania 36-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna został skazany za wykroczenie drogowe, ale nie wpłacił w terminie wymierzonej grzywny, która została przez sąd zamieniona na areszt. W trakcie działań, funkcjonariusze dowiedzieli się, że mężczyzna może być też zamieszany w narkotykowy proceder.

- W poniedziałek mundurowi zapukali do jednego z mieszkań, znajdujących się w centrum Kielc. Drzwi otworzył im 36-latek, który był zaskoczony i zaniepokojony wizytą. Mundurowi odnaleźli skrytkę, w której znajdowały się zakazane substancje - relacjonuje.

Mundurowi zabezpieczyli ponad 150 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany. Decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, grozi mu 10 lat więzienia.

Tagi do tego wpisu
Reklama