Niespokojny piątek na świętokrzyskich drogach

Data publikacji: 03.10.2020 09:29
Autor: Marlena Płaska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Seria wypadków w piątek na świętokrzyskich drogach. W ich wyniku pięć osób trafiło do szpitali. Pierwsze zdarzenie miało miejsce przed południem przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Kierujący osobowym renault 50-letni mężczyzna cofając, potrącił 64-letnią kobietę, która trafiła do szpitala.

Na badania przewieziono także 65-letnią kobietę, która została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych w Jędrzejowie. Pieszą, przeprowadzającą rower potrąciła 59-letnia kobieta kierująca osobowym audi.

Z kolei wieczorem w miejscowości Szarbia Zwierzyniecka w gminie Skalbmierz 32-letni kierowca BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wjechało do rowu i dachowało. Kierowca trafił do szpitala.

Kilkanaście minut później do groźnego zdarzenia doszło także w Szydłowie. Na ul. Kieleckiej 65-letni kierowca renault najechał w tył nieoświetlonej przyczepy ciągnika rolniczego, którym kierował 38-letni mężczyzna. W tym zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby: 63-letnia pasażerka renault i 49-letni mężczyzna, który znajdował się na przyczepie ciągnika.

Reklama