Ostrowieccy policjanci zatrzymali sześciu poszukiwanych. Wystarczyła doba

Data publikacji: 10.09.2020 07:55
Autor: Karol Żak / Kategoria: Wiadomości z regionu
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Radio Opole

Ostrowieccy policjanci tylko minionej doby zatrzymali sześć osób poszukiwanych przez organy ścigania. Wszyscy poszukiwani zgodnie z dyspozycją trafili do zakładów penitencjarnych.

Jak informuje Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu, do pierwszego zatrzymania doszło wczoraj kilka minut po godzinie 6.00. Wtedy policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy na terenie miasta zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na podstawie nakazu doprowadzenia. Ma on do obycia karę 15 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia.

Pół godziny później policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zatrzymali 44-letniego mężczyznę. Poszukiwany spędzi najbliższe pół roku za więziennymi kratkami za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

O godzinie 7.00 policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy zatrzymali 23-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

Taki sam los spotkał mieszkańca gminy Bodzechów, który „wpadł” w ręce ostrowieckich kryminalnych dwie godziny później. 40-letni mężczyzna ma do odbycia karę pół roku więzienia za przestępstwo narkotykowe.

Z kolei mundurowi z Komisariatu Policji w Ćmielowie zatrzymali 48-letniego mieszkańca gminy Ćmielów, który za jazdę w stanie nietrzeźwości spędzi w areszcie najbliższe 50 dni.

Reklama