Pierwszy klub radnych w Nagłowicach. Tworzą go działacze PiS

Data publikacji: 10.06.2020 17:14
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
10.06.2020. Nagłowice. Sesja rady gminy. Na zdjęciu (od prawej): Anna Kaczmarek - radna oraz Jan Latos, Andrzej Trela, Mariusz Obłąk, Zofia Krzepkowska -  członkowie klubu PiS

10.06.2020. Nagłowice. Sesja rady gminy. Na zdjęciu (od prawej): Anna Kaczmarek - radna oraz Jan Latos, Andrzej Trela, Mariusz Obłąk, Zofia Krzepkowska - członkowie klubu PiS
Fot. Gazeta Jędrzejowska

Pierwszy klub radnych zawiązał się w radzie gminy w Nagłowicach. Tworzą go rajcy wybrani z list Prawa i Sprawiedliwości. W jego skład weszło sześć osób, w tym przewodniczący rady Szczepan Treter.

Jak powiedział, klub został zawiązany, aby wzmocnić współpracę z władzami powiatu, województwa i kraju. Chodzi o to, aby więcej można było inwestować w gminę Nagłowice. - Wszystko po to, aby zrobić dla gminy jak najwięcej poprzez ściągniecie inwestycji oraz środków zewnętrznych – dodał radny.

Zapewnił przy tym, że mimo członkostwa w klubie PiS, nadal będzie przewodniczącym wszystkich radnych gminy. - Nie chcę i nie zamierzam nikogo faworyzować ze względu na przynależność polityczną. Dla mnie najważniejsze jest dobro mieszkańców i rozwój naszej gminy. To się nigdy się nie zmieni – mówi Szczepan Treter.

Przewodniczącą klubu PiS wybrana została Monika Raczyńska, a sekretarzem Mariusz Obłąk. W skład klubu weszli jeszcze radni: Zofia Krzepkowska, Jan Latos oraz Andrzej Trela. Rada Gminy Nagłowice liczy 15 radnych.

Reklama