Piłkarze ręczni Łomży Vive nie mogą jeszcze rozpocząć wakacji

Data publikacji: 08.06.2021 09:27
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
06.06.2021 Kielce. PGNiG Superliga piłkarzy ręcznych. Łomża Vive Kielce zostaje Mistrzem Polski. Ceremonia wręczenia medali

06.06.2021 Kielce. PGNiG Superliga piłkarzy ręcznych. Łomża Vive Kielce zostaje Mistrzem Polski. Ceremonia wręczenia medali
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Piłkarze ręczni Łomży Vive zakończyli już sezon sportowy, ale wciąż nie mogą rozjechać się do domów, bo przed nimi jeszcze sporo obowiązków związanych ze sponsorami i kibicami.

- Mam nadzieję, że nie zajmie nam to więcej niż trzy, cztery dni – zastanawia się Talant Dujszebajew.

– Potem wszyscy będą mogli rozjechać się do swoich domów. Cześć chłopaków zapewne pojedzie na igrzyska olimpijskie do Tokio. Do pozostałych mam prośbę, żeby odpoczywali jak najwięcej i jak najlepiej potrafią. Dopiero kilka ostatnich tygodni przed spotkaniem powinni zacząć się ruszać, żeby przyjechać na pierwsze spotkanie 2 sierpnia w dobrej kondycji, żeby zacząć przygotowania do sezonu, w którym chcemy osiągnąć to, czego nie udało się w poprzednim, czyli awansować do Final Four Ligi Mistrzów – wyjaśnia kielecki szkoleniowiec.

Szczypiorniści Łomży Vive, którzy pojadą na igrzyska olimpijskie do Tokio dołączą do zespołu później. Najprawdopodobniej będzie to druga połowa sierpnia.

Reklama