Piotr Wawrzyk zachęcał do głosowania mieszkańców Skalbmierza

Data publikacji: 26.06.2020 11:33
Autor: Marta Gajda / Kategoria: Wiadomości z regionu
26.06.2020. Skalbmierz. Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z mieszkańcami. Na zdjęciu (przy mikrofonie): Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznych

26.06.2020. Skalbmierz. Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z mieszkańcami. Na zdjęciu (przy mikrofonie): Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznych
Fot. Marta Gajda / Radio Kielce

Do głosowania na ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę zachęcali dziś w Skalbmierzu wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk i radny powiatu kazimierskiego Robert Basiak.

Działacze Prawa i Sprawiedliwości rozmawiali z mieszkańcami o ich problemach i rozdawali broszury z programem wyborczym Andrzeja Dudy. Jak mówi wiceminister Piotr Wawrzyk, Andrzej Duda to jedyny wiarygodny i sprawdzony polityk. Jak dodaje, to człowiek, który swoją dotychczasową działalnością daje rękojmię, że nadal będzie godnie reprezentował kraj oraz swoich wyborców.

- Nie rzuca słów na wiatr. To co obiecał 5 lat temu w swojej kampanii to zrealizował. To co miało być zrobione, zostało zrobione. A to co obiecuje, już jest realizowane - podkreślał Piotr Wawrzyk.

Wiceminister zaznaczył także, że Andrzej Duda to osoba, która umie przedłożyć interes państwa nad interes prywatny. Świadczy o tym chociażby wizyta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.

26.06.2020. Skalbmierz. Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z mieszkańcami. Na zdjęciu (po lewej): Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznychFot. Marta Gajda / Radio Kielce

- Przerwał kampanię po to, aby walczyć o interesy Polski, po to, by zagwarantować bezpieczeństwo - dodaje.

Radny Robert Basiak przypomniał o akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zapowiedziało nowe wozy strażackie dla gmin, w których będzie najwyższa frekwencja podczas niedzielnych wyborów prezydenckich. Zachęcał także do oddania głosu na Andrzeja Dudę.

- Obecny prezydent jest gwarantem kontynuacji dobrej zmiany i dobrej polityki społecznej i zagranicznej. Z wielkim sercem i oddaniem spełnia swoje konstytucyjne prawa - dodaje radny.

26.06.2020. Skalbmierz. Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z mieszkańcami. Na zdjęciu (przy mikrofonie): Robert Basiak - radny powiatu kazimierskiegoFot. Marta Gajda / Radio Kielce

Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk spotkał się z także z mieszkańcami Kazimierzy Wielkiej.

Reklama