PO dziękuje za wsparcie dla Rafała Trzaskowskiego

Data publikacji: 26.06.2020 14:01
Autor: Mateusz Kaczmarczyk / Kategoria: Wiadomości z regionu
26.06.2020. Kielce. Konferencja działaczy Platformy Obywatelskiej

26.06.2020. Kielce. Konferencja działaczy Platformy Obywatelskiej
Fot. Mateusz Kaczmarczyk / Radio Kielce

Działacze Platformy Obywatelskiej podsumowali dziś świętokrzyską kampanię swojego kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

Skupili się na podziękowaniach za wsparcie dla ich kandydata, szczególnie w Kielcach, Busku i Starachowicach, gdzie odzew był największy. Poseł Marzena Okła-Drewnowicz z Koalicji Obywatelskiej zaznaczyła, że wśród sympatyków Trzaskowskiego znaleźli się przedstawiciele każdej grupy społecznej i zawodowej oraz osoby w każdym wieku, nawet małe dzieci.

- Nawet dzieci, które ledwo potrafią mówić cieszyły się, że u nich w domach będzie wisiał plakat Rafała Trzaskowskiego. Mieliśmy też przypadki seniorów, którzy chcąc zapisać się na listy poparcia, wdrapywali się do naszej siedziby, aby to zrobić - mówi parlamentarzystka.

Poseł Marzena Okła-Drewnowicz nazwała program wyborczy Rafała Trzaskowskiego bogatym. Stwierdziła, że jest on adresowany zarówno do przedsiębiorców, jak i ludzi młodych, seniorów, rodzin i kobiet. Nie podała jednak żadnych szczegółów.

Świętokrzyscy działacze PO wstrzymują się z przewidywaniem wyniku Rafała Trzaskowskiego w pierwszej turze wyborów. Jak mówią, szanse są duże, ale do samego końca trzeba do kwestii wyniku podchodzić z pokorą.

Podobne wiadomości
Reklama