Pokazy dla przyszłych panien młodych w Końskich

Data publikacji: 21.11.2020 15:16
Autor: Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
21.11.2020 Końskie. Ślubny pokaz Oksana Mukha Trunk Show

21.11.2020 Końskie. Ślubny pokaz Oksana Mukha Trunk Show
Fot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

Ponad 120 sukien ślubnych można zobaczyć i przymierzyć podczas pierwszego w Końskich ślubnego pokazu Oksana Mukha Trunk Show. Wydarzenie zorganizowano w salonie ślubnym przy ulicy Warszawskiej. Kolekcję ukraińskiej projektantki Oksany Mukhy można podziwiać tylko w sześciu sklepach w Polsce.

Bartłomiej Banasik, właściciel salonu w Końskich informuje, że z powodu pandemii i zamkniętych granic nie zorganizowano standardowego pokazu mody.

- Mamy do dyspozycji w jednym miejscu przez kilka dni ponad 100 sukien. Chodzi o to, by dać możliwość przyszłym pannom młodym zobaczenia i przymierzenia jak największej liczby kreacji z najnowszej kolekcji – mówi organizator.

Panie mogą telefonicznie umawiać się na przymiarki kolekcji na konkretne godziny. Jak dodaje Bartłomiej Banasik, poza samym oglądaniem sukien na osoby uczestniczące w przymiarkach czekają dodatkowe atrakcje.

- Główną nagrodą jest przejazd do ślubu wyjątkowym autem - mercedesem W108 z 1966 roku. Samochód, który ma ponad pół wieku, został poddany gruntownej renowacji kilka lat temu – informuje Bartłomiej Banasik.

W koneckim salonie prezentowane są też suknie polskich projektantów. Pokazy potrwają do niedzieli.

Tagi do tego wpisu
Reklama