Poseł Lipiec: Andrzej Duda będzie działał na rzecz poprawy jakości życia Polaków

Data publikacji: 10.08.2020 08:30 / Data aktualizacji: 10.08.2020 09:25
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości z regionu
Krzysztof Lipiec - prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości

Krzysztof Lipiec - prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

- Rodzina, bezpieczeństwo, praca, inwestycje i godność człowieka - to ważne sprawy w życiu publicznym, na które prezydent Andrzej Duda wraz z polskim rządem będzie zwracał szczególną uwagę - powiedział na naszej antenie poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

- Prezydent Andrzej Duda ma zdecydowany wpływ na to, co się dzieje w polityce i w naszym państwie i niejednokrotnie udowodnił to w minionej kadencji i mam takie przekonanie, że teraz w tej kadencji będzie działał jeszcze bardziej aktywnie na rzecz poprawy jakości życia Polaków, będzie prezydentem wszystkich spraw, tak, jak to podkreślił w swoim orędziu - zaznaczył.

Zdaniem gościa Radia Kielce, ważne jest również to, że prezydent Andrzej Duda zwrócił się do swoich konkurentów.

- Podziękował im za udział w kampanii wyborczej. Do polskiego narodu zaapelował, abyśmy tworzyli jedną, wielką wspólnotę narodową, co jest bardzo ważną sprawą - podkreślił poseł Krzysztof Lipiec.

Pytany o to, czy możliwa jest współpraca z opozycją, wyraził nadzieję, że w końcu tak się stanie.

- Może nie od razu, ale przecież nie można budować swojego autorytetu, mówię tu o partiach totalnej opozycji, tylko i wyłącznie na krytyce słusznych spraw - dodał parlamentarzysta.

Reklama