Poseł Lipiec: Andrzej Duda gwarantem dalszego rozwoju Polski

Data publikacji: 29.06.2020 08:30 / Data aktualizacji: 29.06.2020 09:28
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości z regionu
Krzysztof Lipiec - prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości

Krzysztof Lipiec - prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

- Polska potrzebuje takiego prezydenta, jakim jest Andrzej Duda - mówił na naszej antenie lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, poseł Krzysztof Lipiec.

Gość Radia Kielce wyraził nadzieję, że zwycięzcą II tury wyborów będzie obecnie urzędujący prezydent. Jak podkreślił, dalszy rozwój Polski w oparciu o tradycje i poszanowanie rodziny możliwy będzie tylko przy udziale Andrzeja Dudy. Poseł Lipiec podziękował wszystkim, którzy oddali głos na kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

- Polska potrzebuje takiego prezydenta doświadczonego, sprawdzonego w tej swojej działalności publicznej, człowieka wiarygodnego, który dotrzymuje danego słowa i to są te wartości, te przymioty, którymi powinien dysponować przywódca narodowy - zaznaczył parlamentarzysta.

Poseł podziękował świętokrzyskim wyborcom, którzy zaufali Andrzejowi Dudzie.

- Bardzo dziękuję mieszkańcom. To napawa nadzieją, że przemiany będą kontynuowane. Zmiany prowadzą w dobrym kierunku rozwoju, dobrej polityki prorodzinnej. PiS dba o wszystkich o tych, którzy nie potrafią się odnaleźć po 1989 roku - mówił poseł.

Gość Radia Kielce pytany o drugą turę wyborów powiedział, że przed drużyną PiS czas wytężonej pracy.

- Czeka nas ciężka praca, aby to poparcie z pierwszej tury nie tylko utrzymać, ale i pomnożyć. Z pewnością parlamentarzyści odwiedzą wszystkie gminy w województwie świętokrzyskim. Ja też będę się starał w jak największej liczbie gmin spędzić czas. Bardziej będziemy się skłaniać na spotkania takie indywidualne oczywiście w porozumieniu ze społecznościami lokalnymi, tam, gdzie trzeba jeszcze przyłożyć tej energii politycznej, aby wesprzeć prezydenta Andrzeja Dudę - mówi Krzysztof Lipiec.

Jak dodał, dziś o 16.00 na placu Artystów w Kielcach działacze PiS dadzą wyraz przywiązania do prezydenta Andrzeja Dudy.

- Chcemy takiego państwa, jakie promuje Andrzej Duda - mówił.

Reklama