Poseł Lipiec: na polskiej wsi trwamy jako wspólnota narodowa

Data publikacji: 05.07.2020 11:58
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości z regionu
05.07.2020. Krynki. Na zdjęciu (od lewej): Beata Lefek, Krzysztof Lipiec - poseł PiS i Agnieszka Kuś - radna powiatu starachowickiego

05.07.2020. Krynki. Na zdjęciu (od lewej): Beata Lefek, Krzysztof Lipiec - poseł PiS i Agnieszka Kuś - radna powiatu starachowickiego
Fot. Anna Głąb / Radio Kielce

Kampania wyborcza trwa. Dziś z mieszkańcami gminy Brody spotkali się poseł Krzysztof Lipiec i działacze Prawa i Sprawiedliwości. Okazją do rozmów są niedzielne msze, a spotkania odbyły się już w Stykowie i Krynkach.

- Można z ludźmi porozmawiać, wymienić poglądy - mówił parlamentarzysta.

Dodał także, że na polskiej wsi obecnie urzędujący prezydent dostał największą liczbę głosów.

- To na polskiej wsi, która jest ostoją najważniejszych wartości, trwamy jako wspólnota narodowa. Tu przechowywane są tradycyjne, konserwatywne wartości. Odżegnywanie się od nich, jak to robi kontrkandydat Andrzeja Dudy, jest działaniem wprowadzającym nieład w społeczeństwie i wiedzie kraj na manowce - zaznaczył.

Poseł Krzysztof Lipiec przypomniał, że akcja wspierania kandydatury prezydenta Andrzeja Dudy trwa dziś w całym województwie.

Jutro będzie okazja do spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą, który odwiedzi Starachowice i Mniów, a wieczorem weźmie udział w debacie prezydenckiej w Końskich.

- To wyraz wdzięczności ze strony prezydenta wobec ludzi pracy w Starachowicach oraz rolników, z którymi spotka się w Mniowie - dodał poseł.

Reklama