Poseł Lipiec zachęca do aktywnego śledzenia wizyty głowy państwa w Świętokrzyskiem

Data publikacji: 06.07.2020 10:25
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości z regionu
19.06.2020. Kielce. Wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy

19.06.2020. Kielce. Wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

- To już naprawdę ostatnia prosta tej kampanii wyborczej, a przed nami czas ciężkiej pracy - powiedział na naszej antenie poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości.

Jak podkreślił, to 5 dni kolejnych spotkań z wyborcami w ramach akcji "Łączy nas Polska ".
Poseł Lipiec zaapelował o głosowanie na prezydenta Dudę. Zachęcił jednocześnie do aktywnego śledzenia wizyty głowy państwa w regionie świętokrzyskim.

- W piątek zaczyna się już cisza wyborcza, a dziś gościmy na ziemi świętokrzyskiej prezydenta. W trzech miejscowościach, zaczynamy od Starachowic, dzisiaj o godzinie 15.00 na rynku. Bardzo serdecznie zapraszam nie tylko mieszkańców Starachowic, ale wszystkich gości chętnie przyjmiemy na starachowickim rynku, aby można było spotkać się z Panem Prezydentem. Następnie udamy się do Mniowa. Tam rozmowy z mieszkańcami zaplanowano na godzinę 17.00 na Orliku przy tamtejszej szkole podstawowej - mówi poseł Lipiec.

Jak dodał parlamentarzysta, ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda pojedzie wieczorem do Końskich, gdzie debatę o 21.00 zapowiada TVP.

Jak już informowaliśmy, udziału w tym wydarzeniu odmawia kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, który na 20.30 zaprasza redakcje do Leszna na "Arenę Prezydencką".

Reklama