Poseł Wojtyszek zachęca do poparcia Andrzeja Dudy

Data publikacji: 07.07.2020 10:54
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości z regionu
07.07.2020. Skarżysko-Kamienna. Kampania przed wyborami prezydenckimi. Na zdjęciu (w środku): Maria Zuba - doradca wojewody świętokrzyskiego i Agata Wojtyszek - poseł PiS

07.07.2020. Skarżysko-Kamienna. Kampania przed wyborami prezydenckimi. Na zdjęciu (w środku): Maria Zuba - doradca wojewody świętokrzyskiego i Agata Wojtyszek - poseł PiS
Fot. Anna Głąb / Radio Kielce

Podczas osobistych spotkań z mieszkańcami Skarżyska poseł Agata Wojtyszek namawia do głosowania na Andrzeja Dudę w drugiej turze wyborów.

- Dzięki rozmowom poznajemy problemy lokalne, a stąd rodzi się program wyborczy prezydenta i rządu.

Agata Wojtyszek dodała, że podczas spotkań można pomóc także w indywidualnych sprawach. Przykładem może być osoba niedowidząca, której zmieniono lokal wyborczy i nie mogła pójść na głosowanie. Dopiero po interwencji udało się zorganizować transport i umożliwić oddanie głosu na swojego kandydata.

Rozmowy są także okazją do prostowania fałszywych informacji, takich jak ta, że osoba, która w pierwszej turze zagłosowała na prezydenta, nie musi iść na drugą turę wyborów. To oczywiście nieprawda. Każdy kto głosował w pierwszej turze na Andrzeja Dudę i chce żeby został on prezydentem powinien pójść do urny 12 lipca i oddać głos na Andrzeja Dudę.

Bezpośrednie spotkania z mieszkańcami dają okazję do przedstawienia kandydata, opowiedzenia o jego programie i wskazania zmian, jakie zaszły w kraju przez ostatnie pięć lat.

Doradca wojewody, a wcześniej poseł kilku kadencji, Maria Zuba zaznaczyła, że podczas rozmów można przedstawić Polakom zalety Andrzeja Dudy.

- Jest człowiekiem rzetelnym, konsekwentnym, prawdomównym i bardzo pracowitym.

Maria Zuba przypominała też, że zmiany zaszły nie tylko w codziennym życiu Polaków, ale również w wizerunku naszego kraju za granicą. Polska jest postrzegana jako liczący się, dumny kraj.

adv adv
Wiadomości
Reklama