Posłanka Wasserman spotkała się z mieszkańcami Starachowic

Data publikacji: 20.06.2020 14:25
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości z regionu
Starachowice. Akcja „Łączy nas Polska”. Na zdjęciu (od lewej): Mirosław Gębski - starosta kielecki, Małgorzata Wasserman - posłanka PiS i Krzysztof Lipiec - lider świętokrzyskich struktur PiS

Starachowice. Akcja „Łączy nas Polska”. Na zdjęciu (od lewej): Mirosław Gębski - starosta kielecki, Małgorzata Wasserman - posłanka PiS i Krzysztof Lipiec - lider świętokrzyskich struktur PiS
Fot. Anna Głąb / Radio Kielce

W Starachowicach na skwerze Halnego z mieszkańcami spotkali się poseł Małgorzata Wasserman i poseł Krzysztof Lipiec. Najważniejszym przesłaniem wydarzenia była promocja programu wyborczego prezydenta Andrzej Dudy ubiegającego się o reelekcję.

Poseł Małgorzata Wasserman mówiła, że wiele zmian już zostało wprowadzonych przez minione pięć lat. Teraz gwarancją ich kontynuacji jest ponowny wybór Andrzeja Dudy na urząd prezydenta Polski.

- Dostrzegliśmy potrzeby dzieci, osób niepełnosprawnych i starszych, a więc grup społecznych dotychczas zaniedbywanych. Znacząca pomoc trafiła do przedsiębiorców i służby zdrowia. Teraz trzeba zadbać o to, aby te reformy zostały utrzymane, a gwarantem tego jest ponowny wybór obecnie urzędującego prezydenta.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreślał, że ostatnie dni kampanii są wykorzystywane po to, by jak najwięcej osób poszło na wybory, bo wysoka frekwencja będzie służyła dobremu wynikowi Andrzeja Dudy.

Starachowice. Akcja „Łączy nas Polska”. Na zdjęciu (po prawej): Mirosław Gębski - starosta kieleckiFot. Anna Głąb / Radio Kielce

- To najlepszy wybór dla Polski i dla Polaków. Jest gwarantem stabilizacji między rządem i prezydentem. Przez pięć lat udowodnił, że jest politykiem wiarygodnym, dotrzymał obietnic z poprzedniej kampanii, a głównym celem prezydentury Andrzeja Dudy jest poprawa życia Polaków.

Ulewny deszcz nie przeszkodził starachowiczanom w spotkaniu. Podkreślali, że w ten sposób manifestują poparcie dla swojego kandydata, ważne jest również, że mają możliwość spotkania się z politykami i bezpośredniej rozmowy z nimi.

Kolejne spotkania w ramach akcji „Łączy nas Polska” zaplanowane są na jutro.

Reklama