Powieje luksusem w Sielpi. Powstaje nowoczesne osiedle domków

Data publikacji: 09.08.2020 08:26
Autor: Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
09.08.2020. Luksusowe domki letniskowe

09.08.2020. Luksusowe domki letniskowe
Fot. Onyx Rekreacja

Przeszklone sufity, elektryczne kominki i widok na jezioro. W Sielpi powstaje osiedle luksusowych domków letniskowych 100 metrów od plaży. To baza noclegowa dla rodzin, sportowców, czy biznesmenów.

09.08.2020. Wnętrze luksusowych domków letniskowychFot. Onyx Rekreacja

Anna Korzeniowska, kierownik ośrodka Onyx Rekreacja, informuje, że powstało 19 domków o wysokim standardzie, które na przełomie sierpnia i września będą oddane do użytku.

- Oferujemy 114 miejsc noclegowych ulokowanych w cztero- i sześcioosobowych domach. Każdy z domów ma całoroczne ogrzewanie gazowe oraz elektryczny kominek, więc można w nim mieszkać przez cały rok - mówi.

Jak dodaje kierownik, w dobie pandemii oddzielne mieszkania z pełnym wyposażeniem są bezpiecznym rozwiązaniem.

- Są bezpieczną i wygodną formą zakwaterowania. Stawiamy na prywatność i wygodę. Nasze domy są idealną bazą noclegową dla rodzin, zespołów sportowych, klientów biznesowych i indywidualnych - dodaje.

Każdy z obiektów ma umeblowany salon, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, dwie sypialnie oraz taras z kompletem wypoczynkowym. Osiedle ulokowane jest przy głównym deptaku przy ul Spacerowej 9.

Od wielu lat Sielpia określana jako Świętokrzyska Ibiza jest jednym z chętniej wybieranych miejsc rekreacji w województwie.

Więcej na Onyxrekreacja.pl.

09.08.2020. Wnętrze luksusowych domków letniskowychFot. Onyx Rekreacja

Podobne wiadomości
Reklama