Poznaliśmy najlepsze firmy województwa świętokrzyskiego [LISTA]

Data publikacji: 27.05.2021 19:15
Autor: Robert Felczak / Kategoria: Wiadomości z regionu
Nagrody „Dobra Firma” Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nagrody „Dobra Firma” Związku Przedsiębiorców i Pracodawców
Fot. ZPP

Statuetki nagród Dobra Firma trafiły do najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących małych i średnich firm województwa świętokrzyskiego.

W ramach programu Dobra Firma Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy województwa świętokrzyskiego. Wśród nagrodzonych znalazły się przedsiębiorstwa z branży deweloperskiej, farmaceutycznej, a także cukierniczej i piekarniczej.

Wybór laureatów programu odbywa się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci ZPP starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę 39 laureatów - najprężniej działających przedsiębiorstw województwa świętokrzyskiego, z których finalnie wybrano czterech zwycięzców. Ze względu na pandemię COVID-19 statuetki wręczono podczas wirtualnej transmisji.

- Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków. To cecha wyjątkowa i bezcenna, szczególnie w tak trudnych czasach jakie mamy obecnie. ZPP chce wyszukiwać i wyróżniać najlepsze polskie firmy i ich właścicieli, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. ZPP od dekady aktywnie działa w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami - mówi Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Patronami Programu Dobra Firma są Agencja Rozwoju Przemysłu SA, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, PKN Orlen i Polski Fundusz Rozwoju. Patronat nad wydarzeniem objęli wojewoda świętokrzyski, marszałek województwa świętokrzyskiego oraz prezydent Kielc. Jednym z patronów medialnych jest Radio Kielce.

LAUREACI NAGRÓD „DOBRA FIRMA” ZWIĄZKU PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW

NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE

Eko-Invest Sp. z o.o. Firma budowlano-deweloperska specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej.

NAJLEPSZY INNOWATOR

Global Pharma CM S.A. Prowadzi prace badawczo rozwojowe w obszarze opracowywania, badania i rejestrowania nowych wyrobów medycznych oraz suplementów diety.

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Przedsiębiorstwo Handlowe BATMAR S.J. Zajmuje się produkcją i sprzedażą pieczywa oraz wyrobów cukierniczych i garmażeryjnych.

NAJLEPSZY PRACODAWCA

TIGMA-BUD Sp. z o.o. Zakresem działalności spółki jest wykonawstwo robót budowlanych wraz z profesjonalną obsługą i nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.

PEŁNA LISTA LAUREATÓW

NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE: Reskan Sp. z o.o., CHEMAR S.A., Inwestycje Budowlane Kowalski i Pacanowski Sp. z o.o., Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sambel Sp. z o.o., UNI-PARK Sp. z o.o., Eko-Invest Sp. z o.o., Aluco System Sp. z o.o., Evolution Home Sp. z o.o., Kopalnia Wapienia Morawica S.A.

NAJLEPSZY INNOWATOR: Global Pharma CM S.A., Brigade Electronics Polska Sp. z o.o., Biuro Rachunkowe Adena Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „PROPOL” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe „Polmark Kielce” Sp. z o.o., Vitrintec Sp. z o.o.

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA: AZ Broker Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne „SUPON” Sp. z o.o., PPH POLDAUN Sp. z o.o., Studio Kolporpress Sp. z o.o., Fundacja Nadzieja Rodzinie, Agrima Maciejczyk S.J., Echa Leśne Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Handlowe BATMAR S.J., Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem, Gminna Mleczarnia w Pierzchnicy Sp. z o.o., Kielecka Fabryka Pomp "Białogon" S.A., Medax - Zdzisław Mozal i Leszek Naumiuk S.J., Zakład Produkcyjno-Usługowy Hastar Sp. z o.o.

NAJLEPSZY PRACODAWCA: Szumen - Jawex Sp. z o.o., Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o., BIKO-SERWIS Sp. z o.o. S.k., TIGMA-BUD Sp. z o.o., Budromost Starachowice Sp. z o.o., Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Rada w Kielcach, Centrum Restrukturyzacji i Mediacji Sp. z o.o., Trzuskawica S.A., Budokomplex Sp. z o.o., Starpol II Sp. z o.o.

Reklama