Przeboje Krzysztofa Krawczyka za darmo dla zaszczepionych

Data publikacji: 26.07.2021 09:29
Autor: Michał Kita / Kategoria: Kultura

 
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

1 sierpnia w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się koncert, podczas którego zaprezentowane zostaną największe hity Krzysztofa Krawczyka. Wydarzenie promuje akcje szczepień przeciw COVID-19.

Osoby, które przyjęły iniekcję będą mogły odebrać bezpłatne wejściówki. Partnerem koncertu „Wspominamy Krzysztofa Krawczyka" jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Jak informuje Renata Janik wicemarszałek województwa świętokrzyskiego, koncert to doskonała okazja do promocji szczepień przeciwko koronawirusowi.

- Wszystkie osoby, które są zaszczepione mogą odebrać bezpłatne bilety na ten koncert. Trzeba się szczepić, to wyraz troski nie tylko o samego siebie, ale przede wszystkim o naszych bliskich, rodzinę i osoby, z którymi przebywamy w miejscach publicznych. To bardzo szczytny cel, oprócz promocji programu sczepień, wszyscy będą mogli wziąć udział w koncercie, w którym wspominamy wspaniałego artystę jakim był Krzysztof Krawczyk - wyjaśnia wicemarszałek.

Podwójne bezpłatne wejściówki na koncert będą mogły otrzymać osoby, które przyjmą nawet tylko jedną dawkę szczepionki w okresie od 1 do 29 lipca. Liczba zaproszeń będzie ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Na scenie amfiteatru Kadzielnia, 1 sierpnia będzie można usłyszeć największe przeboje Krzysztofa Krawczyka, w zupełnie nowych aranżacjach. Wykonają je muzycy z Polish Movie Orchestra, pod batutą Piotra Sitkowskiego. Zaśpiewają z nimi m.in.: Piotr Salata, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski oraz świętokrzyskie wokalistki: Magdalena Chołuj, Viola Dzigman i Magdalena Sitkowska.

Bilety wstępu dla zaszczepionych przed 1 lipca oraz dla tych, którzy nie chcą się szczepić, kosztują w zależności od miejsca 35 lub 45 zł. Osoby zaszczepione pomiędzy 1 a 29 lipca mogą odbierać bezpłatne wejściówki na koncert w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej przy Placu Artystów. Zaproszenia będą wydawane po okazaniu karty szczepień lub paszportu covidowego.

Reklama