Rafał Kasprzyk: żałujemy, że Szymon Hołownia nie wszedł do drugiej tury

Data publikacji: 28.06.2020 22:29
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
28.06.2020. Kielce. Sztab Szymona Hołowni. Na zdjęciu (w środku): Rafał Kasprzyk, lider Ekipy Szymona w województwie świętokrzyskim

28.06.2020. Kielce. Sztab Szymona Hołowni. Na zdjęciu (w środku): Rafał Kasprzyk, lider Ekipy Szymona w województwie świętokrzyskim
Fot. Monika Miller / Radio Kielce

- Zaczynaliśmy od zera. W ciągu kilku miesięcy zaufało nam około 3 mln osób. Myślę, że jest to świetny prognostyk na przyszłość i jasny sygnał, że ludzie potrzebują zmiany - stwierdził Rafał Kasprzyk, lider Ekipy Szymona w województwie świętokrzyskim.

W sztabie kandydata, przy ulicy Zagórskiej w Kielcach zebrało się kilkanaście osób, które oczekiwały na sondaże.

- Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, jednak trochę żałujemy, że Szymon Hołownia nie wszedł do drugiej tury - przyznaje Rafał Kasprzyk. - Jednak ten ruch, który zorganizował już dał dobre owoce. Ta kampania była dziwna, zmienna oraz przeciągnięta ponad miarę. Wytrzymaliśmy to dzięki energii wspaniałych ludzi - twierdzi.

Ruch Szymona Hołowni nadal będzie funkcjonował. - Chcemy zmieniać Polskę - zaznacza lider. Na pytanie, czy jest szansa, że przerodzi się on w partię polityczną odpowiada, że nie wie i trudno jest na nie odpowiedzieć.

Reklama