Reprezentanci spotkają się w Cetniewie i Zakopanem. Wśród kadrowiczów kielczanie

Data publikacji: 03.06.2020 07:25
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Po długiej przerwie spowodowanej ograniczeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa, do szkolenia centralnego wracają obydwie reprezentacje Polski w boksie.

Wśród kadrowiczów jest trójka kielczan Sandra Drabik z SK Kickboxing oraz Daniel Adamiec i Bartosz Gołębiewski z KKB RUSHH.

- Obie nasze reprezentacje seniorskie mają zaplanowane zgrupowania w Centralnych Ośrodkach Sportu. Kadra mężczyzn będzie trenowała od 12 do 25 czerwca w Cetniewie pod okiem Ivana Juszczenki, a kobiet, prowadzona przez Karolinę Michalczuk, od 14 do 25 czerwca w Zakopanem - poinformował prezes Polskiego Związku Bokserskiego, kielczanin Grzegorz Nowaczek.

Dzień po zakończonych zgrupowaniach w Kieleckim Centrum Kultury bądź w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie odbędzie się Suzuki Boxing Night. W gali wezmą udział Sandra Drabik, Daniel Adamiec i Bartosz Gołębiewski. Pod znakiem zapytanie stoi występ innego pięściarza KKB RUSHH Mateusza Masternaka.   

W połowie marca „biało-czerwoni” startowali w europejskich kwalifikacjach olimpijskich do Igrzysk w Tokio. Turniej w Londynie został jednak przerwany z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Swoje pierwsze walki w stolicy Anglii wygrali Sandra Drabik i Mateusz Masternak

Reklama