Robert Biedroń z wizytą w Świętokrzyskiem

Data publikacji: 16.06.2020 08:41
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu Robert Biedroń, kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich

Na zdjęciu Robert Biedroń, kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Robert Biedroń, kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich odwiedzi we wtorek województwo świętokrzyskie. Eurodeputowany spotka się między innymi z mieszkańcami Końskich, Skarżyska-Kamiennej i Starachowic.

Wizytę w regionie Robert Biedroń rozpocznie w Końskich, od konferencji prasowej z udziałem posła Andrzeja Szejny - lidera Nowej Lewicy w regionie oraz radnych powiatowych tego ugrupowania. Początek spotkania z dziennikarzami o godzinie 9.00 przed targowiskiem miejskim przy ul. Spółdzielczej. Następnie kandydat Lewicy w wyborach spotka się z mieszkańcami na tamtejszym placu targowym.

Kolejnym punktem wizyty Roberta Biedronia będzie miejscowość Wiosna, gdzie odwiedzi jedno z gospodarstw agroturystycznych. Z kolei o 11.30 spotka się z lokalnymi działaczami Lewicy w Stąporkowie przed budynkiem urzędu miasta.

Europoseł odwiedzi także Skarżysko, gdzie spotka się z prezydentem miasta Konradem Kroenigiem. O godzinie 12.15 zaplanowano wspólną konferencję w gabinecie prezydenta, następnie o 13.00 Robert Biedroń weźmie udział w otwarciu biura poselskiego Andrzeja Szejny w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Generała Sikorskiego.

Ostatnim punktem wizyty Roberta Biedronia w województwie świętokrzyskim będą Starachowice. Tam na godzinę 14.15 zaplanowano wspólną konferencję z udziałem prezydenta Marka Materka.

Spotkanie z dziennikarzami odbędzie się przed budynkiem urzędu miasta.

Reklama