Rodzice Przemysława Gosiewskiego apelują o poparcie dla Andrzeja Dudy

Data publikacji: 09.07.2020 12:18 / Data aktualizacji: 10.07.2020 11:46
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
Na zdjęciu (od lewej): Jadwiga Gosiewska, Jan Gosiewski

Na zdjęciu (od lewej): Jadwiga Gosiewska, Jan Gosiewski
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Z apelem do mieszkańców ziemi świętokrzyskiej o wzięcie udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich i głosowanie na Andrzeja Dudę zwrócili się Jadwiga i Jan Gosiewscy, rodzice śp. wicepremiera Przemysława Gosiewskiego.

W apelu czytamy m.in., że prezydent Andrzej Duda, podczas poniedziałkowej debaty w Końskich wykazał się ogromną wiedzą i znajomością we wszystkich poruszanych przez mieszkańców tematach, związanych z rozwojem i dobrobytem Rzeczpospolitej. „To nasz kandydat na urząd Prezydenta RP. Prosimy o głos na Andrzeja Dudę" - apelują Jadwiga i Jan Gosiewscy.

Pełny tekst apelu Jadwigi i Jana Gosiewskich

„My, Jadwiga i Jan Gosiewscy, rodzice śp. wicepremiera Przemysława Gosiewskiego, zwracamy się ponownie do mieszkańców ziemi świętokrzyskiej, ukochanej ziemi przez naszego syna, oraz do wszystkich Polek i Polaków, z apelem o wzięcie aktywnego udziału w wyborach prezydenckich w dniu 12 lipca br. i zagłosowanie na pana Andrzeja Dudę. Podczas poniedziałkowej debaty w Końskich pan prezydent wykazał się ogromną wiedzą i znajomością we wszystkich poruszanych przez mieszkańców tematach, związanych z rozwojem i dobrobytem Rzeczpospolitej. Tak, to nasz kandydat, mój i Twój, Polaków. Zagłosuj na pana Andrzeja Dudę w dniu 12 lipca”.

Jadwiga i Jan Gosiewscy

Reklama